Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać ściągnięcie programu przez kogoś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak wykorzystać ściągnięcie programu przez kogoś (/Temat-Jak-wykorzystac-sciagniecie-programu-przez-kogos-108189)



Jak wykorzystać ściągnięcie programu przez kogoś - russiamanzara - 08-02-2015 22:48

Załóżmy, że ktoś pobiera mój fake hack. Włącza go, a tu jakis error. Wprawdzie otworzyło się niewidzialne okno, które otwiera się z startem systemu i ja kieruję, jakie strony mają się otwierać w tym niewidzalnym oknie. Np. jakieś filmiki na youtube. Ma to jakiś sens? Leci kasa za takie wyświetlenia? Załóżmy, że 100k osób pobrało taki program i codziennie odtwarza inny filmik?


RE: Jak wykorzystać ściągnięcie programu przez kogoś - Szrejter - 09-02-2015 00:23

Gdybym ja miał 100k osób to bym zarabiał 3tys mies z jednej stronki. Kolejne 200$ codziennie z czegoś innego. Na koniec zarabiałbym na tym co wspomniałeś, czyli sprzedaż wyświetleń na yt, lajków fb. Ogólnie z tyloma użytkownikami zarabiałbym grubą kasę. Jeżeli masz jakies propozycje, pytania etc. to napisz do mnie na priv. Pozdrawiam Wink


RE: Jak wykorzystać ściągnięcie programu przez kogoś - Klin - 09-02-2015 00:28

100K osob ? Tylko CPA/PPA


RE: Jak wykorzystać ściągnięcie programu przez kogoś - lolekxp - 09-02-2015 11:33

chcesz przeprowadzic dzialania wciskajac ludziom swoje spyware, adware? miej na uwadze ze antyviry takie ukryte procesy zglaszaja i musisz niezle zamaskowac proces, lepiej zajmij sie normalnymi formami zarobku, takie kombinowanie moze jeszcze pociagnac skutki prawne jak trafisz na kogos duzo bardziej ogarnietego co rozpracuje to wszystko Smile a zaden problem dla dobrego programmera rozcrakowac appki spakowane jakims upx'em chroniacym .exe i dostac sie do kodu zrodlowego Wink na BHW na pewno tacy by sie znalezli a wtedy ich zemsta mogla by byc nie ciekawa Smile


RE: Jak wykorzystać ściągnięcie programu przez kogoś - MinoR CombO - 09-02-2015 11:41

albo spakowac plik.bat w exe do archiwum sfx

najlatwiejsze co moze byc