Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klikanie w reklame / y - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Klikanie w reklame / y (/Temat-Klikanie-w-reklame-y-108182)



Klikanie w reklame / y - 4Tmx - 08-02-2015 22:04

Witam,

mam na oku mały projekt tzn. stronę z reklamami - (nie tylko wójka googla, tak wiem, ale dajcie mi dokończyć).

Główną sprawą jest klikanie w pojawiające się tam reklamy. Dzielę się z Wami zyskami z klikania w procentowy sposób i tu pojawia się pewna opcja na jakich zasadach Was rozliczam a mianowicie za wrzucanie "newsów" na stronę - strona musi żyć !!! Rozliczani jesteście wg. ilości wpisów w danym miesiącu. Dlaczego tak a nie tylko klikanie w reklamy, a no dla tego że klikania nie jestem do końca w stanie sprawdzić i może pojawić się parę osób które będą żerowały na pracy innych a pisanie postów zmusi ich do minimalnego wysiłku napisania jednego postu (i strona dla wujka google żyje) i kliknięcia w reklamę.

Ale zaplecze tej strony musi być tak zbudowane aby zminimalizować możliwość bana od Wielkiego Brata. Tym zajmę się ja.

O co chciałem się Was zapytać:
1. czy ktoś był by chętny ?
2. czy ktoś coś takiego sprawdzał lub jest też ma inny pomysł lepszy z innymi opcjami np. sprawa rozliczeń.

P.S.
Na początek szukam grona około 20 osób, tak poza to jeśli było by zainteresowanie myślę o szybszym uruchomieniu strony. Oczywiście wszystko w swoim zaufanym gronie ...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi / Wasze pytania.


RE: Klikanie w reklame / y - pankokosik - 09-02-2015 12:04

Ja chętnie spróbuję Smile


RE: Klikanie w reklame / y - zwinietydywan - 09-02-2015 12:10

Jestem chętny napisz na pw.


RE: Klikanie w reklame / y - maja1990 - 09-02-2015 12:18

pisze się na to


RE: Klikanie w reklame / y - songgo - 09-02-2015 14:19

Jestem zainteresowany. W razie czego PW Smile


RE: Klikanie w reklame / y - 4Tmx - 10-02-2015 23:27

I to mi się podoba Wink dajcie mi czas do końca tygodnia a do każdego z osobna się odezwę.

Pozdrawiam
4Tmx


RE: Klikanie w reklame / y - thc19905 - 27-03-2015 13:03

Jestem zainteresowany. Ale można zobaczyć stronę


RE: Klikanie w reklame / y - bartheez - 27-03-2015 13:29

Również jestem zainteresowany ale chciałbym zobaczyć stronę.


RE: Klikanie w reklame / y - EpicBlank - 10-05-2015 22:09

Ja chętnie, tylko nie wszystko do końca rozumiem.. Priv prosze Smile


RE: Klikanie w reklame / y - forok - 10-05-2015 22:13

Jestem zainteresowany,czekam na pw