Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fora nie wymagające rejestracji do zakładania wątków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fora nie wymagające rejestracji do zakładania wątków (/Temat-Fora-nie-wymagajace-rejestracji-do-zakladania-watkow-108173)



Fora nie wymagające rejestracji do zakładania wątków - Soplica - 08-02-2015 20:31

Witam, znacie jakieś forum nie wymagające rejestracji do zakładania wątków? - Chodzi o to, że chciałbym umieszczać moje linki referencyjne z programów partnerskich dość szybko. Bo na rejestrowaniu tracę 2 razy więcej czasu Smile

Chciałbym, aby były to fora dość popularne, aczkolwiek nowymi nie pogardzę Smile


RE: Fora nie wymagające rejestracji do zakładania wątków - TeYroXOfficial - 08-02-2015 20:55

raczej nikt nie podzieli się taką wiedzą, popularne fora mają rejestrację Jerk


RE: Fora nie wymagające rejestracji do zakładania wątków - pigwejq - 08-02-2015 21:41

Z forami słabo, ale może blogi oparte na WP ew. bloggerze?


RE: Fora nie wymagające rejestracji do zakładania wątków - Soplica - 08-02-2015 22:00

(08-02-2015 21:41)pigwejq napisał(a):  Z forami słabo, ale może blogi oparte na WP ew. bloggerze?

Może być Smile


RE: Fora nie wymagające rejestracji do zakładania wątków - pigwejq - 08-02-2015 22:10

Jeśli tematyka dowolna to wpisz jakiś tag/fraze np. hacki i dodaj na końcu blogger to wyskoczą ci blogi o tym (o ile się nie mylę musisz być tylko zalogowany na konto google), z WP to tak tylko zaproponowałem, bo nie każdy wymaga rejestracji do pisania posta (sam nic nie znam, tu się rozpędziłem Lol).


Fora nie wymagające rejestracji do zakładania wątków - Admin - 09-02-2015 19:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.