Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na strone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pomysł na strone (/Temat-Pomysl-na-strone-108157)



Pomysł na strone - WskoczPodKoc - 08-02-2015 17:32

Witam, mam pare pytań.
Wpadłem nie dawno na pomysł, stworzenie strony a bardziej czegoś typu olx, allegro itp.
Tak tak wiem wiem jest tego dużo i ciężko się wybić, ale mam dość oryginalny plan.
Ceny wstawiania przedmiotów były by mniejsze od konkurencji, oczywiście musi być tak wyliczone by koszty pokryły się za domeny, serwery, SSL i inne zabezpieczenia bo taki serwis musi je posiadać + coś dla mnie, nie mowie o duzych sumach...
Myślę że przyjelo by sie to, wracajac do sedna...

1. Jako że dużo nie potrafię w HTML/XHTML/CSS/JS/PHP itd chciałbym zlecić budowę tej strony jakiemus webmasterowi. I teraz pytanie, czy taki webmaster zachowuje w tajemnicy projekty które tworzy czy ich nie przygarnia czasem jak mu sie spodoba?
Podam mu wszystko itd a on stwierdzi ze to super biznes i wypierdzieli z pomysłem, stworzy sam i będzie zarabiał...Każdy chyba wie co mam na myśli.

Hmm co myślicie o tym ?
Czekam na Wasze sugestię i prosze o wypowiadanie sie tych co mają pojęcie jakieś.


RE: Pomysł na strone - przemoprzemek4 - 08-02-2015 17:42

Właśnie podałeś ten pomysł publicznie, więc nie jest to zbyt korzystne dla Twojego planu..
Pomysł wydaje być się już oklepany. Wydaje Mi się, że lepiej by było, gdybyś sam napisał tą stronę, zamiast zlecać ją komuś innemu. Chyba, że masz odpowiednie fundusze. Big Grin


RE: Pomysł na strone - WskoczPodKoc - 08-02-2015 17:44

Tyle co ja podałem to wiesz... serwis typu olx, już każdy zacznie go tworzyć, bez przesady.
Myślisz że napisanie takiego serwisu jest łatwe?


RE: Pomysł na strone - full2000 - 08-02-2015 18:44

Nie chcę hejtować twojego pomysłu ale na prawdę myślisz że ktoś będzie wolał kupić albo sprzedać akurat na twoim serwisie niż na allegro albo olx? Musiał byś zainwestować przysłowiową kupę kasy w marketing...


RE: Pomysł na strone - Kart - 09-02-2015 23:26

(08-02-2015 17:32)WskoczPodKoc napisał(a):  Hmm co myślicie o tym ?


Każdy ma pomysł stworzenia serwisu ogłoszeniowego... Ja też miałem i zrezygnowałem po dokładnej analizie. Trzeba mieć kupe kasy.. Sama strona to jakieś 12 tys zł oparta na testach. Pozycjonowanie, reklama etc... nie wybijesz się z małym funduszem.

Stwórz stronę z hobby....


RE: Pomysł na strone - czesio89ns - 10-02-2015 08:52

Na dzień dzisiejszy nie ma szans żeby się przebić Big Grin


RE: Pomysł na strone - Juhas - 10-02-2015 10:11

Można się wybić ale musisz mieć fundusze na dużą reklame w internecie i przydało by się zareklamować w TV jak Media-Expert... Jerk2


RE: Pomysł na strone - milo - 10-02-2015 13:05

To nie lepiej Ci kupić z licencją gotowego oprogramowania i samemu go spersonalizować pod swoje potrzeby?