Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog pod zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Blog pod zarabianie (/Temat-Blog-pod-zarabianie-108153)

Strony: 1 2


RE: Blog pod zarabianie - nafri - 22-02-2015 14:04

Sebqu napisał(a):+z tego co czytam to ten hosting to tragedia

Ta jasne... 39 zł to za dużo a 12,30 zł to tragedia - ogarnij się kolego i podejmij jakąś decyzję (dokonaj wyboru), bo z samego narzekania nie zarobisz $$$ Big Grin


RE: Blog pod zarabianie - Sebqu - 22-02-2015 17:32

(22-02-2015 14:04)nafri napisał(a):  
Sebqu napisał(a):+z tego co czytam to ten hosting to tragedia

Ta jasne... 39 zł to za dużo a 12,30 zł to tragedia - ogarnij się kolego i podejmij jakąś decyzję (dokonaj wyboru), bo z samego narzekania nie zarobisz $$$ Big Grin
A Pan sobie dobija posty, bo troszkę temu sie o to pytałem, po prostu chciałem dobry stabilny i juz mam, aczkolwiek jesli jest jakis lepszy to jestem otwarty


RE: Blog pod zarabianie - nafri - 22-02-2015 17:39

Jest lepszy, w zależności od potrzeb!
Można mieć hosting darmowy, współdzielony, VPS i dedykowany - wszystko zależy od ceny a najważniejsza cecha to do czego ma być używany.

Co oznacza lepszy?


RE: Blog pod zarabianie - Sebqu - 22-02-2015 17:49

Czytalem opinie i stworzylem bezplatne konto na tydzień i w pierwszy dzien strona nie działała Smile


RE: Blog pod zarabianie - siuvax - 22-02-2015 19:21

(22-02-2015 17:49)Sebqu napisał(a):  Czytalem opinie i stworzylem bezplatne konto na tydzień i w pierwszy dzien strona nie działała Smile

moze dnsy nie zdazyly sie odswiezyc


RE: Blog pod zarabianie - Sebqu - 22-02-2015 19:21

(22-02-2015 19:21)siuvax napisał(a):  
(22-02-2015 17:49)Sebqu napisał(a):  Czytalem opinie i stworzylem bezplatne konto na tydzień i w pierwszy dzien strona nie działała Smile

moze dnsy nie zdazyly sie odswiezyc
Nie, ogolnie nie mozna bylo do panelu sie dostać


RE: Blog pod zarabianie - linoskoczek - 22-02-2015 21:22

A gdzie teraz hosting znalazłeś?

Co do poprzednich postów, to GBZL.pl odradzam. To jest hosting idealny pod trzymanie stron-zaplecz, backupów, wersji testowych stron itp. Stabilności tam nie da się uświadczyć - pare padów dziennie to norma. Szybkość powala na łopatki - dosłownie, bo w negatywnym znaczeniu.

Jeśli chcesz naprawdę tani hosting i tak jak wspomniałeś z możliwością zakupu wPLN to pisz PW lub zajrzyj do tematu w sygnaturze - oferuję wPLN w Mintshost.
Hosting jak hosting, swego czasu na najsłabszym trzymałem serwis z 1.5k UU, ale niestety nie miałem możliwości jego dużej optymalizacji (szablon z obrazkami do każdego wpisu, a wpisów na stronie głównej i archiwach wiele) więc w końcu zrobiłem przeprowadzkę. Na start proponuję właśnie najsłabszy lub drugi pakiet, bo widać, że jesteś jeszcze w temacie zielony. Spokojnie Ci wystarczy.
Jak się ze mną skontaktujesz to zapłacisz 12,6zł za hosting. Mała kwota, więc polecałbym od razu brać ten większy pakiet za 20,16 - za podstawę biznesu lepiej zapłacić od razu więcej.
Za domenę .com zapłacisz 23,4zł, zaś za .pl - 9.

Jeśli chodzi o WordPressa i wtyczki, to nie jaraj się każdą, tylko instaluj te, które są potrzebne. Dlaczego? Bo zainstalujesz kilka niepotrzebnych, a wydajność strony wielokrotnie spadnie. Wtyczki to ostateczność, gdy nie ma normalnego rozwiązania na Twoją potrzebę.


RE: Blog pod zarabianie - Sebqu - 22-02-2015 23:51

Kupowalem na mintshost i tez kupowalem za WPLN Smile


RE: Blog pod zarabianie - nafri - 23-02-2015 10:08

Jak ktoś dobrze poszuka to znajdzie ofertę kupna wPLN w mintshost po kursie 0,3:1 Idea


Blog pod zarabianie - Coristo - 12-04-2015 15:42

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.