Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna stronka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Własna stronka. (/Temat-Wlasna-stronka-108151)



Własna stronka. - adios123 - 08-02-2015 16:39

Doradzicie cos? Chce zrobic sobie stronke pod ppa z real contentem. Nie wiem od czego zaczac, jaki hosting wybrac itp... Co musi sie znajdowac na takiej stronie - jakis regulamin?


RE: Własna stronka. - Styler - 08-02-2015 16:44

Jeśli nie masz jakiegokolwiek punktu odniesienia to poszukaj stron tego typu.


RE: Własna stronka. - 4funsecond - 08-02-2015 16:45

Hosting razem z domeną kup w mintshost to domenę za free ci dadzą. Żadnego regulaminiu nie musisz dawać, serwisy ppa robią to za ciebie.


RE: Własna stronka. - adios123 - 08-02-2015 16:56

jeszcze mam pytanko, jakis serwis jest aktualnie dobry? wyplacalny na pp?
a moge np. zrobic tak, ze promujac real content, powiedzmy jakas gre - to moge uzyc loga czy cos?


RE: Własna stronka. - darthrivius - 17-02-2015 16:42

wszystkie ktore masz w dzialach sa wyplacalne Big Grin
i nie wiadomo o co ci chodzi z tym logiem^^ przynajmniej ja nie wiem


RE: Własna stronka. - Dennisek78 - 17-02-2015 16:47

To są znaki firmowe, dopóki twoja strona nie jest popularna jak chociażby wp.pl lub onet.pl nie masz się co martwić... Jednakowoż potem, to już nie ładnie używać obrazków które są zastrzeżone przez X firmę