Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! (/Temat-Virginmobile-wprowadza-fantastyczne-oferty-108145)

Strony: 1 2


Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - tixer - 08-02-2015 15:58

https://virginmobile.pl

swoją ofertą przebilo oferty innych sieci

np za 19 zł na ms, dostajemy 2GB internetu, nielimitowane SMSy, 100min do wszystkich, DARMOWY TRANSFER DANYCH DLA APLIKACJI: facebook, GG, askfm, twitter, messenger, mamy rowniez rok waznosci konta nie zaleznie od taryfy i to wszytko na karte!
Warto dodać, że pierwsza aktywacja tej oferty jest możliwa ZA DARMO po doładowaniu konta za minimum 5zł.
Szczegóły na https://virginmobile.pl/oferta

Ja już zmienilem nr Smile , polecam wszystkim abysmy nie dawali się wyzyskiwać Play, Plus itp.


RE: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - aero2 - 08-02-2015 16:08

Może i oferta dobra, ale nie mają doładowań naziemnych.


RE: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - asiorek - 08-02-2015 16:13

a ja za 35 zl mam nielimitowany 0.5 gb neta ktory starcza mi na miecha ( fejs, gg, tapatalk przegladarka ) nielimitowane sms i minuty do wszystich a to wszystko w plush mix ! Smile


RE: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - sebekwkb - 08-02-2015 16:15

(08-02-2015 16:08)aero2 napisał(a):  Może i oferta dobra, ale nie mają doładowań naziemnych.

W wiekszosci terminali sa dostepne doładowania.

Nowa oferta virgin.
29 zł - Rozmowy i sms bez limitu do wszystkich i 2 gb


RE: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - tixer - 08-02-2015 16:31

(08-02-2015 16:08)aero2 napisał(a):  Może i oferta dobra, ale nie mają doładowań naziemnych.
są już dostepne w kazdym terminalu, wiec doladujesz jak kazdą inną siec

(08-02-2015 16:13)asiorek napisał(a):  a ja za 35 zl mam nielimitowany 0.5 gb neta ktory starcza mi na miecha ( fejs, gg, tapatalk przegladarka ) nielimitowane sms i minuty do wszystich a to wszystko w plush mix ! Smile
a tu masz za 19 wiecej Big Grin


RE: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - asiorek - 08-02-2015 16:41

Mam tylko 100minut.. a tam mam pełny full nielimit Wink


RE: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - olekn1 - 08-02-2015 16:42

To jest na kartę? (Nie na abonament)

A i jak kupić doładowanie 19 zł xd


RE: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - asiorek - 08-02-2015 16:51

Kupujesz doładowanie 20 zl


RE: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - Ratchet - 08-02-2015 17:27

Oferta Virgin Mobile jest bardzo dobra, ale jeśli kogoś interesują nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (w tym stacjonarne) to Red Bull Mobile Energy na kartę jest lepsze. Mamy do wyboru dwa pakiety: 3 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich oraz 300MB internetu za 3zł, lub 7 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich i 700MB internetu za 7zł, czyli niezależnie od wybranego pakietu, za 30 dni płacimy 30 zł (1 zł na dzień) i mamy nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 3GB neta. Jeśli kogoś nie interesują smsy i net to za 20 zł na 30 dni możemy włączyć same nielimitowane rozmowy do wszystkich.


RE: Virginmobile wprowadza fantastyczne oferty! - tixer - 08-02-2015 17:46

(08-02-2015 17:27)Ratchet napisał(a):  Oferta Virgin Mobile jest bardzo dobra, ale jeśli kogoś interesują nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (w tym stacjonarne) to Red Bull Mobile Energy na kartę jest lepsze. Mamy do wyboru dwa pakiety: 3 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich oraz 300MB internetu za 3zł, lub 7 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich i 700MB internetu za 7zł, czyli niezależnie od wybranego pakietu, za 30 dni płacimy 30 zł (1 zł na dzień) i mamy nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 3GB neta. Jeśli kogoś nie interesują smsy i net to za 20 zł na 30 dni możemy włączyć same nielimitowane rozmowy do wszystkich.

to zalezy dla kogo lepsza, 100min mi w zupelnosci wystarczy nawet zostanie to samo z 2GB neta za 19zł, wiec się bardziej oplaca virginmobile

Dostałem info na innym forum "Warto dodać, że pierwsza aktywacja tej oferty jest możliwa ZA DARMO po doładowaniu konta za minimum 5zł."!