Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona - hosting, serwer i silnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Strona - hosting, serwer i silnik (/Temat-Strona-hosting-serwer-i-silnik-108124)



Strona - hosting, serwer i silnik - Miciu - 08-02-2015 12:42

Witam,
Mam pewną bolączkę, gdyż dostałem do zrobienia stronę dla parafii (sam zajmuje się sprzętem, nie przemawia do mnie programowanie Wink ). Zielony w tej kwestii nie jestem, ale również najlepszym się nie nazwę. Co nie co wiem Smile.
Jestem z lekka "zacofany" z ofertami hostingów i serwerów, więc chcę Was zapytać co będzie optymalne. Na miesiąc jest ok. 2,5 tysiąca odwiedzających, lecz z dnia na dzień się zwiększa (minimalnie). Wolałbym mieć bez limitów hosting, ale cenowo jak będzie limit to raczej będzie Ok, zawsze można zrobić Upgrade.
Silnik chcę aby był coś nie w stylu bloga, lecz takiej strony informacyjnej, typu jedna zakładka - jeden tekst, który będzie od czasu do czasu zmieniany. Coś typu takich artykułów, jak na stronach z wiadomościami.
To tyle z mojej strony, doradzajcie co będzie optymalne. Limitu ceny nie ma, lecz nie oszukujmy się, milionów ksiądz nie będzie płacił...

Pozdrawiam i czekam na wasze propozycję Smile


RE: Strona - hosting, serwer i silnik - nafri - 10-02-2015 14:13

Cześć, zacznij na hostingu współdzielonym i zainstaluj Wordpress doskonale się do tego nadaje.
Potrzebujesz pomocy pisz PW.


RE: Strona - hosting, serwer i silnik - ZeeZ - 23-02-2015 10:10

Czyli tak , jeśli chcesz oczywiście mogę Ci pomóc -PW.

Wykup hosting np na mintshost.pl , tanio i sprawnie .

Co do wordpressa to mam rózne uczucia . Jeśli chcesz zrobić strone parafii ,lepiej jednak postawić coś w htmlu.