Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting - Działalność PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting - Działalność PPA (/Temat-Hosting-Dzialalnosc-PPA-108093)

Strony: 1 2


Hosting - Działalność PPA - Szaman1644 - 07-02-2015 20:45

Mam szybkie pytanko odnośnie hostingów. Zdecydowałem się na zakup w mintshost.pl , jednak mam pytanie jaki hosting byłby wystarczający na blog PPA. Proszę o poradę.


RE: Hosting - Działalność PPA - Slight - 07-02-2015 21:21

Polecam BIZNES-HOST.

Szczegóły hostingu:
[Obrazek: mpmp8x.jpg]



Na forum ludzie sprzedają PLN'y po 0,5 wartości + są też tutaj kody rabatowe. Wink


RE: Hosting - Działalność PPA - linoskoczek - 07-02-2015 22:44

Statystyki jakieś masz?
UU?
Odsłony stron?
Ruch?
Transfer?
Zawartość strony?

Jak nowa strona to chociaż przewidź ile będzie Tongue


RE: Hosting - Działalność PPA - Mailowiec - 07-02-2015 22:48

MintsHost i Biznes-Host to jedna firma... wystarczyło sprawdzić zakładkę kontakt.


RE: Hosting - Działalność PPA - Slight - 07-02-2015 22:52

(07-02-2015 22:48)Mailowiec napisał(a):  MintsHost i Biznes-Host to jedna firma... wystarczyło sprawdzić zakładkę kontakt.

No tak, ale osobne serwisy. Wink


RE: Hosting - Działalność PPA - aero2 - 07-02-2015 23:00

Polecam Mintshost.pl
http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-PLN-na-mintshost-za-40-ceny-107008
W połączeniu z kuponem zniżkowym -30% rabatLCP daje bardzo dobre warunki.


RE: Hosting - Działalność PPA - Szaman1644 - 08-02-2015 08:14

(07-02-2015 22:44)linoskoczek napisał(a):  Statystyki jakieś masz?
UU?
Odsłony stron?
Ruch?
Transfer?
Zawartość strony?

Jak nowa strona to chociaż przewidź ile będzie Tongue

Wcześniej już prowadziłem blog PPA i osiągałem około 1000 UU dziennie, więc wydaje mi się, żeby tyle utrzymał byłoby dobrze. Ostatnio jak prowadziłem bloga miałem hosting na az.pl. Niestety nie byłem zadowolony. Najpierw miałem hosting zwykły i mi chodziło średnio, nie było tak źle. Po około 3-4 miesiącach przesiadłem się na bussiness hosting i nie wiem co się stało, ale była straszna klapa Tongue

Chciałbym właśnie, abyście doradzili, który hosting, a nie na jakiej stronie zakupić. Ile mi miejsca powinno wystarczyć.


RE: Hosting - Działalność PPA - nafri - 08-02-2015 20:47

Jeżeli przewidujesz "spory" ruch na stronie to nie pakuje się w jakiś hosting współdzielony a zastanów się nad VPS-em. Korzystając z kodów rabatowych i zakup gotówki za 50% rozważ np. mintshost.pl


RE: Hosting - Działalność PPA - Szaman1644 - 08-02-2015 21:35

Serwer to o wiele większy koszt jest. Ostatnio stronka stała sobie spokojnie na hostingu i wytrzymywała, ale nie pamiętam dokładnie jego parametrów. Ktoś coś podpowie?


RE: Hosting - Działalność PPA - Klin - 09-02-2015 11:24

Polecam linuxpl