Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób zarobku dla początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposób zarobku dla początkującego (/Temat-Sposob-zarobku-dla-poczatkujacego-108073)



Sposób zarobku dla początkującego - bartexx - 07-02-2015 16:27

Witam, zarabiam w internecie od jakiś 2 miesięcy, było to głównie zarabianie poprzez program partnerski z doładowaniami, a więc spam na FB. Niezła kasa była z tego, ale już mam dość ciągłego blokowania kont na FB, już wszystkie numery do weryfikacji wykorzystałem ;/ Poza tym teraz większość skracaczy FB blokuje/ No chyba, że proponuje jeszcze inne miejsce, aby walić tym spamem, nie wiem jakiś FanPage? Ale wtedy jak to rozreklamować? Może jakieś forum, czy coś innego, mam sporo wolnego czasu więc się dopasuje.

Może jakieś inne pomysły na fajny zarobek? Jakieś wypełnianie, klikanie czy leady z czegoś innego korzystając z innego portalu niż FB Smile Z góry dzięki.


RE: Sposób zarobku dla początkującego - Onyke - 07-02-2015 16:32

Zacznij od przeczytania działu z poradnikami na tym forum.
Sposobów, poradników, niszy i innych tego typu rzeczy jest, że ja sam nie wiem za co mam się zabrać, a ty narzekasz na brak pomysłów Undecided


RE: Sposób zarobku dla początkującego - bartexx - 07-02-2015 16:34

Właśnie mam ten sam problem, nie wiem za co mam się zabrać, dlatego tu pytam, bo może ktoś coś poleci z czego jest zadowolony Smile


RE: Sposób zarobku dla początkującego - Admin - 09-02-2015 19:21

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Sposób zarobku dla początkującego - Admin - 09-02-2015 19:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.