Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KOMBEK ocenia i'wiki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: KOMBEK ocenia i'wiki (/Temat-KOMBEK-ocenia-i-wiki-108044)



KOMBEK ocenia i'wiki - K.O.M.B.E.K - 07-02-2015 11:09

i'wiki pisze że bierze fanpage deklaruje się w wątku ale w kulminacyjnym momencie gdy ma już zapłacić wymiguje się od odpowiedzi albo odpisuje jakimiś aluzjami które nie wiadomo co znaczą. Pieszęto gdyż nie jestem pierwszą osobą której i'wiki zabrał czas.
Proszę o wystosowanie ostrzeżenia dla tego użytkownika.


RE: KOMBEK ocenia i'wiki - Pysik-89 - 07-02-2015 11:26

Dokładnie.Wystarczy przejrzeć większość postów w dziale FANPAGE. Prawie w każdym z postów i'wiki decyduje się na zakup. Po czym nie jednokrotnie pisze do sprzedającego z prośbą o rezerwację Fp bo pieniążki na przykład będzie miał za 2 godziny następnie w momencie kulminacyjnym rezygnuje podając jakiś śmieszny powód.
Nie było by to takie złe gdyby nie fakt, że niejednokrotnie traci się sporo czasu a nawet potencjalnych klientów (czasem ludzie chcą coś kupić na szybko)


RE: KOMBEK ocenia i'wiki - 4funsecond - 07-02-2015 11:31

Potwierdzam. Nie wiem po co ktoś to robi ale pisze polszczyzną 4latka z Ukrainy, nie da się dogadać z nim i non stop wymiguje się od zapłaty


RE: KOMBEK ocenia i'wiki - kafanoox - 07-02-2015 11:37

K.O.M.B.E.K ostatnio chciałem od ciebie kupić fanpage za ustaloną wcześniej cena płacąc za niego ale zwróciłeś mi kasę bo ktoś zaproponował więcej.
Przypomniałeś mi właśnie o tym czepiając się innych, przez ciebie straciłem czas i poniosłem koszty przewalutowania ale nie domagałem się zwrotu.


RE: KOMBEK ocenia i'wiki - K.O.M.B.E.K - 07-02-2015 11:45

Pamiętam to i pisałem Ci na forum że dostałem większą cene, nie było od Ciebie żadnego odzewu więc zwróciłem Ci pieniądze co Ci napisałem, A poza tym napisałem też że mogę Ci zwrócić te pieniądze więc nie wiem po co piszesz o kosztach przewalutowania Wink


RE: KOMBEK ocenia i'wiki - kafanoox - 07-02-2015 11:53

Pisze o tym ponieważ sam jesteś nie poważny a wymagasz tego od innych.
Zgodziłeś się na cenę to wpłaciłem kasę a potem domagałeś się dopłaty.


RE: KOMBEK ocenia i'wiki - K.O.M.B.E.K - 07-02-2015 11:56

Nie domagałem tylko zwróciłem. Pytałem po co piszesz o przewalutowaniu Wink
Masz rację przyznaję się do błędu. Nie powinienem się tak zachować. Mogę tylko dodać że to było jednorazowe a jak zapewne przeczytałeś w moim poście "Pieszęto gdyż nie jestem pierwszą osobą której i'wiki zabrał czas." więc masz odpowiedź dlaczego stworzyłem ten wątek.


RE: KOMBEK ocenia i'wiki - kafanoox - 07-02-2015 12:02

jakoś inny nie założyli takiego wątku tylko ty.
ale nie mam zamiary go bronic bo faktycznie zachowuje się jak "kupiec gołodupiec" Big Grin


RE: KOMBEK ocenia i'wiki - Mercz - 15-02-2015 11:34

U mnie była ta sama sytuacja w sprawie 2 kont Wink

Wszystko przygotowane, a tu nagle kontakt się urywa. facepalm