Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc dla Patryka? :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc dla Patryka? :D (/Temat-Pomoc-dla-Patryka-D-108000)



Pomoc dla Patryka? :D - asiorek - 06-02-2015 18:04

Siemka. Jak widzieliście dziwna sprawa, zhackierowali konto patryk0470 zrobili dług i teraz to on jest w plecy. Szkoda troche, że Paweł naciągnał kogoś na aż 160 zł.. Dziwna sprawa, Patryk naciąga kogoś na 160 zł. Eh, 2 różne imiona. Co robicie ? Pisze do was Pawel z konta Patryka bo coś sprzedaje - "sprzedaje". Wysyłacie mu hajs czy zgłaszacie sprawe na forum ? Druga sprawa kazdy normalny tutaj w 99% przyjmuje transakcje pp, tylko własnie z oszustami spotkałem się, że nie biorą pp.. Czerwona lapka pali się odrazu.. Nie chodzi o to. Pewnie nie jeden z was, zna Patryka i wie jaki jest.. Sam osobiście mam okazję z nim współpracować i nie mogę powiedzieć złego zdania.

Co wy na to, aby zrobić jakąś tam zbiórkę i opłacić "kaucje" zza niego ? Jesli tego nie spałci dostanie bana za oszustwo którego nie dokonał.. Nie chce też tutaj aby ktoś z moderatorów przenosił ten temat do kosza bo to dział off topic. Nie chce też aby któryś z użytkowników na mnie naskiwał. Chce tylko pomoc, bo wiem jaki ten typek jest spoko, a 160 zł drogą nie chodzi.. W kupie siła !

Co sądzicie ? Znajdzie się ktoś taki ?..


RE: Pomoc dla Patryka? :D - surfer0700 - 06-02-2015 18:06

Cieszę się że chcesz pomóc, ale temat zbiórek również nie raz był poruszany na forum.

Dlatego przenoszę.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.