Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Ciekawy pomysł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Ciekawy pomysł (/Temat-Zamkniety-Ciekawy-pomysl-108)



[Zamknięty]Ciekawy pomysł - Marello - 20-11-2009 15:27

Wpadłem na ciekawy pomysł tak mi się wydaje Tongue, a mianowicie jeżeli ktoś tak jak ja ma zepsuty licznik PTZ może dowiedzieć się mniej więcej ile ich posiada Smile Do rzeczy jeśli klikniemy przykładowo na Desktop Background za 15 PTZ to pojawi nam się komunikat You are a few PTZ short co oznacza że mamy poniżej 15 PTZ jeżeli PTZ jest więcej to kolejno klikamy na coraz to droższe Itemy Smile (jedyna wada jest taka, że produkt musi być dostępny Sad


RE: Ciekawy pomysł - Magnus - 20-11-2009 15:52

ee nawet nawet:PPP hehe ale juz w wiekszosci wszyscy maja dobre PTZ pokazuje im sie


RE: Ciekawy pomysł - Jadzia77 - 20-11-2009 15:54

Napewno będzie wszystko dobrze nie martw się


RE: Ciekawy pomysł - Admin - 20-11-2009 18:14

jedyny sprawdzony sposob by to sprawdzić to mail do nich - juz było Smile

zamykam Tongue


[Zamknięty]Ciekawy pomysł - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.