Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BongaCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: BongaCash (/Temat-BongaCash-107989)



BongaCash - Anthony - 06-02-2015 15:19

[Uwaga! Opisywany program związany jest z treściami dla osób dorosłych]

Witam,

chciałem zaprezentować program BongaCash związany z serwisem udostępniającym seks kamery. Coś w stylu rodzimego ShowUp`a tylko z większym, w zasadzie globalnym, zasięgiem.

Co oferuje program?

- do $2,5 za każdego zarejestrowanego użytkownika (rejestracja jest darmowa)
- do 25% prowizji rev share, a więc udziałów w zyskach z poleconego przez nas użytkownika.

Myślę, że jeżeli ktoś ma polski lub zagraniczny ruch "+18" to warto spróbować.

ref link -> LINK

czysty -> LINK

Pozdrawiam.


RE: BongaCash - jemserek - 06-02-2015 19:04

Jaki próg wypłaty? Jakiś dowód posiadasz?


RE: BongaCash - Anthony - 06-02-2015 19:49

Próg wypłaty to $200. Metody płatności i związane z nimi opłaty zawarte poniżej w cytacie z regulaminu:

"Webmoney $200 (fee of 3% is added)
Wire transfer $200 (fee of $35 is added if the payment is below $1000)
Paxum $200
Payoneer $200"

Jestem w programie od niedawna i jeszcze nie dokonywałem wypłaty zatem żadnego dowodu nie jestem w stanie przedstawić. Czytając przed przystąpieniem zagraniczne strony i fora w poszukiwaniu opinii na temat Bonga nie natknąłem się na jakieś niepokojące wypowiedzi. Poza tym to program jednego z większych tego typu serwisów w sieci więc prawdopodobieństwo, że to scam jest niewielkie IMO.

Pozdrawiam.


RE: BongaCash - jemserek - 07-02-2015 16:09

A wypłaty w dany dzień miesiąca, czy codziennie ?


RE: BongaCash - Anthony - 07-02-2015 21:04

Cykle naliczania płatności wynoszą 15 dni i wygląda to następująco:

Przykładowo: prowizje zarobione między 1 a 15 stycznia wypłacone zostaną między 1 a 7 lutego. Prowizje z dni 16-31.01 wypłacane będą między 16-28.02 itd.


RE: BongaCash - dariuszxdd - 29-04-2015 12:02

Witam. Mam pytanie czy zalicza ci wszystkie rejestracje ??


RE: BongaCash - KenkyushaKamil - 07-02-2016 23:20

Czy program można promować na fp erotycznych ?


RE: BongaCash - bloger - 10-02-2016 20:04

Zapowiada się ciekawie, ale pewnie odrzucą większość rejestracji... ;-)