Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis z kamerkami dla "młodych" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis z kamerkami dla "młodych" (/Temat-Serwis-z-kamerkami-dla-mlodych-107969)

Strony: 1 2


RE: Serwis z kamerkami dla "młodych" - selfie - 17-06-2015 20:48

(17-06-2015 18:58)domin_dz napisał(a):  
(17-06-2015 18:33)Nimfo napisał(a):  Ps kupie zetoniki showup chętne osoby pisać na PV Wink 1000 Żetków jak będzie git bede brała więcej Wink

Pzdr Nimfo

Nie wiem jak możesz płacić hajs przez internet aby zrobić sobie dobrze, nie lepiej zamówić sobie panią do towarzystwa? Zawsze mnie śmieszyło to, że ludzie potrafią płacić na seks kamerkach. Big Grin

Nie żebym miał jakiś zwyrodnienie czy problemy z poznawaniem dziewczyn ale mam taką jedną ulubioną Irankę którą oglądam sobie na kamerkach i często dla samej przyjemności kopsnę jej tam kilka żetonów bo poprostu lubie ją oglądać If you know what I mean Jerk Idea


RE: Serwis z kamerkami dla "młodych" - Lotheo - 17-06-2015 22:21

Nisza ero wiecznie żywa Big Grin


RE: Serwis z kamerkami dla "młodych" - Nimfo - 18-06-2015 07:41


(17-06-2015 18:58)domin_dz napisał(a):  Nie wiem jak możesz płacić hajs przez internet aby zrobić sobie dobrze, nie lepiej zamówić sobie panią do towarzystwa? Zawsze mnie śmieszyło to, że ludzie potrafią płacić na seks kamerkach. Big Grin

(17-06-2015 20:48)selfie napisał(a):  
(17-06-2015 18:58)domin_dz napisał(a):  
(17-06-2015 18:33)Nimfo napisał(a):  Ps kupie zetoniki showup chętne osoby pisać na PV Wink 1000 Żetków jak będzie git bede brała więcej Wink

Pzdr Nimfo

Nie wiem jak możesz płacić hajs przez internet aby zrobić sobie dobrze, nie lepiej zamówić sobie panią do towarzystwa? Zawsze mnie śmieszyło to, że ludzie potrafią płacić na seks kamerkach. Big Grin

Nie żebym miał jakiś zwyrodnienie czy problemy z poznawaniem dziewczyn ale mam taką jedną ulubioną Irankę którą oglądam sobie na kamerkach i często dla samej przyjemności kopsnę jej tam kilka żetonów bo poprostu lubie ją oglądać If you know what I mean Jerk Idea

Ja jestem kobieta Big Grin !!! Tongue

ej pomoze mi ktos z tym cytowaniem bo nie wiem co robie zle ;/


Serwis z kamerkami dla "młodych" - Artinesse - 03-03-2018 12:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.