Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! (/Temat-WYKONAM-Profesjonalne-strony-Internetowe-Tanio-i-szybko-107952)

Strony: 1 2 3


RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - sheko12 - 22-03-2015 10:49

Miło mi was poinformować, iż w naszych szeregach usług znalazły się dodatkowe atuty jakie oferujemy Smile
  • Instalacja oraz konfiguracja serwera http (Apache)
  • Konfiguracja serwera VPS oraz Dedykowanego pod środowisko (gier, dużych portali, autorskich serwisów internetowych i innych potrzeb użytkownika)
  • Instalacja baz danych oraz pełna konfiguracja środowiska (FTP, MySQL, Poczty)
  • Podpinamy domeny oraz konfigurujemy
  • Konfiguracja użytkowników i ich uprawnień
  • Konfiguracja atutów bezpieczeństwa
  • Pomoc w wyborze firmy hostingowej, domen, pakietów i wstępnych porad dotyczących środowiska WWW



RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - dexterr06 - 26-03-2015 13:02

Witam. ile będzie kosztowało postawienie strony internetowej klubu piłkarskiego? nie jakaś strasznie skomplikowana, ale ładna i estetyczna Smile


RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - 4funsecond - 29-03-2015 19:46

Bardzo polecam tych ludzi! Blog zrobiony błyskawicznie, bez żadnego problemu wszystko postawione. Cena na początku wydaje się dość wysoka lecz po zakupie jestem pewny ze będziecie zadowoleni. Żadnych problemów ani opóźnień, wszystko dobrze wytłumaczone i opisane. Wielki pozytyw


RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - Pawlak093 - 07-04-2015 14:31

Zleciłem poprawę skryptu do reklamowania oraz modyfikację kosmetyczną na moim forum i jestem zadowolony.
Polecam


RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - zbyszeq - 18-04-2015 14:05

mega człowiek, szybka i profesjonalna pomoc!
polecam


RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - ELdollaro - 24-04-2015 22:07

Robota wykonana profesjonalnie i szybko, naprawdę polecam!


RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - dawkos23 - 01-05-2015 23:57

Zdecydowanie polecam, profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. No i świetny kontakt i szybkie odpowiedzi na każdy problem i pytanie. Jako że nie ma ideałów 9,5/10.


RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - experimental - 04-05-2015 20:48

Polecam! Szybki kontakt, miła obsługa, błyskawiczna realizacja, potrafi wszystko wytłumaczyć nawet takiemu laikowi jak ja.


RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - Marcinex - 07-05-2015 22:34

Kompetentna współpraca, fachowa obsługa, miła komunikacja. Polecam tego użytkownika Cool


RE: [WYKONAM] Profesjonalne strony Internetowe. Tanio i szybko! - kuli - 13-05-2015 16:28

Zlecilem prace. Do weekendu ma byc zrobiona. Dam znac czy bedzie wg wytycznych oraz jakiej jakosci bedzie.