Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób na "sprzedawaniu" golda do gier! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarób na "sprzedawaniu" golda do gier! (/Temat-Zarob-na-sprzedawaniu-golda-do-gier-107943)



Zarób na "sprzedawaniu" golda do gier! - Boonys - 05-02-2015 18:02

Siemanko. Długo mnie tu nie było, no i zauważyłem, że Strefa Wtajemniczonych w końcu ożyła, więc postanowiłem dać coś od siebie.
Pokażę wam, jak można zarobić trochę $$$.
Wymagania:
1. Minimalna wiedza o danej grze
2. Dobra znajomość języka angielskiego
3. Umiejętność dobrego bajerowania
4. Trzeba trochę nie mieć sumienia bo zarabiamy głównie na dzieciach

Co robimy?:
1. Zakładamy konto na elitepvpers.com i zakładamy temat w dziale MMORPG Trading (do wybranej gry), w moim przypadku jest to Atlantica Online.
Tego golda oczywiście nie mamy, więc to (nazwijmy to po rzeczy) oszukiwanie tych ludzików.
[Obrazek: image.jpg]

2. Opisujemy tam, ile mamy golda do "sprzedania", w jakiej cenie itd. (tak jak na screenie wyżej). WAŻNE!: Musimy napisać, że kontakt tylko przez skype, i tzw. "Money first only via paypal" żeby potem nikt nie mógł się przyczepić.

3. Czekamy, aż ktoś napisze. Kiedy już znajdzie się ktoś, to zapewne doda was do znajomych na Skype, więc trzeba wszystkich akceptować. Zaczynamy rozmowę jakimś miłym przywitaniem, np. "Hello! How's Your day going?" albo coś, tu jest pole do popisu dla was Smile
Prowadzimy rozmowę luźno, ale niezbyt luźno. Jak taki typowy sprzedawca.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, dostaniemy pieniądze.

4. Ile można zarobić? To już zależy od was. Ja pokażę was ile ja byłem w stanie wyciągnąć od JEDNEGO gościa.

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

[Obrazek: Bez_tytu_u1.jpg]

No i to tyle Wink Może i wam uda się coś zarobić.


RE: Zarób na "sprzedawaniu" golda do gier! - flown - 05-02-2015 18:07

Może robię się stary, ale dla mnie to jest typowa kradzież Smile.


RE: Zarób na "sprzedawaniu" golda do gier! - Boonys - 05-02-2015 18:08

Prawda. Dlatego już na tym nie zarabiam i udostępniam to tutaj. Trochę mi szkoda tych ludzi.


RE: Zarób na "sprzedawaniu" golda do gier! - edikiu - 05-02-2015 18:10

Niema napisanego tu skąd brać owego golda więc rozumiem że to zwykłe oszustwo.Kasa niezła, ale nie skorzystam jednak reput poleciał.


RE: Zarób na "sprzedawaniu" golda do gier! - MrocznyKILL - 05-02-2015 18:13

Suby i te inne cudawianki jeszcze jestem w stanie jakoś sobie wytłumaczyć lecz tu ewidentna kradzieżXpokerface No cóż pozostaje liczyć na to że wiele osób ze sposobu nie skorzystaRolleyes


RE: Zarób na "sprzedawaniu" golda do gier! - ZbysiuK - 05-02-2015 18:15

Przecież to jest kradzież a nie żaden sposób zarobku, aby wszystko było chociaż trochę GIT
Napisz gdzies malym druczkiem regulamin, gdzie piszesz, że sprzedajesz SCREENY golda do danej gry Wink


Zarób na "sprzedawaniu" golda do gier! - Coristo - 05-02-2015 18:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.