Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
linkshrink - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: linkshrink (/Temat-linkshrink-107930)



linkshrink - cfunny - 05-02-2015 16:17

powie mi ktoś jak to jest z tym liknshrinkiem? bo czytałem że jakieś zmieny powprowadzali, tylko nie wiem dokładnie o co chodzi. Wytłumaczy mi ktoś zasady tego serwisu i jak to jest z tymi wypłatami? Bo całkiem nieźle mi tam idzie jestem w serwisie kilka dni a już prawie 15$ na koncie...


RE: linkshrink - Kickster - 05-02-2015 16:19

Ujowo zlicza Huh wyplaty 16tego i ostatniego miesiaca.


RE: linkshrink - cfunny - 05-02-2015 16:24

mi tam się podoba jak zalicza Big Grin
ale wypłaty sam serwis zleca i wypłaca czy ja musze?
a i jak mam paypala bez powiązanej karty to mogę na to zlecić wypłatę? Jerk


RE: linkshrink - xsebax - 05-02-2015 17:36

Tak, jesli uzbierasz minimum to automatycznie zleca Ci wyplate, kazdego 1 i 16 dnia miesiaca. Nastepnie w ciagu kolejnych 7 dni otrzymujesz przelew na paypal. Ostatnio trwa to 3/4 dni po tym jak system wygeneruje Twoja wyplate.

Rowniez nie narzekam na linkshrink a przy aktualnych stawkach shorte to na link mozna zdecydowanie wiecej zarobic.


RE: linkshrink - cfunny - 05-02-2015 18:10

no dobra, ale skoro nie mam powiązanego paypala z linkshrinkiem to co się wtedy dzieje? Bo próbuję powiązać te dwa konta, ale nie mam karty przypisanej do paypala, a bez tego chyba nie połączę tych kont?


RE: linkshrink - patryk006 - 05-02-2015 20:00

Wypłaty są na czas, jestem od paru mc i nie mam problemu z tym serwisem, zlicza jak zlicza wiadomo mogło by być lepiej Wink


RE: linkshrink - cfunny - 05-02-2015 21:36

a jak nie mam połączonego paypala z linkshrinkiem to kasa przechodzi do następnej wypłaty czy jak?


RE: linkshrink - cfunny - 08-02-2015 00:06

ref


linkshrink - piotrekprorok - 05-09-2015 23:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.