Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO (/Temat-Zlece-Osoba-ds-zdobywania-ruchu-i-SEO-107911)

Strony: 1 2


[Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - patulsky1337 - 05-02-2015 13:17

Poszukuje osobę, która wypozycjonuje bloga na platformie blogspot i spowoduje, że będzie na nim panował głównie ruch z polski. Nisza tylko i wyłącznie na Polskę.

Wynagrodzenie: od 5 zł do 500 zł tygodniowo + premie ( zależy od zaangażowania i ruchu jaki będzie panował po działaniu pracownika).

Tylko zdecydowane osoby, które się znają, swoje propozycje składać w tym poście. Proszę o dodanie kilka słów od siebie o swoim doświadczeniu itp. ( odpisze na PW wybranym).

Wypłaty przelewem bankowym, co poniedziałek.


RE: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - AnnaKa - 05-02-2015 13:21

Od czego zalezy wysokosc wypłaty?
Czy są to subskrypcje?
Jesli tak to nie musisz pisać na pw.
Czego oczekujesz poza zdobyciem ruchu?


RE: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - patulsky1337 - 05-02-2015 13:29

(05-02-2015 13:21)AnnaKa napisał(a):  Jesli tak to nie musisz pisać na pw.

Dziękuje za zainteresowanie. Miłego dnia.


RE: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - AnnaKa - 05-02-2015 13:37

Wątpię że ktoś tutaj na forum będzie zarabiał dla Ciebie by dostać jakiś procent skoro może każdy sam zarobić i ma rachunek i ma pewne źródło dochodu. No nic życzę powodzenia.

Również miłego dnia.


RE: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - patulsky1337 - 05-02-2015 21:59

To znaczy strona nie jest tylko o subach, suby są jakby tylko dodatkiem, na który może się skusić odwiedzający.

I wiesz, nie wszyscy potrafią stworzyć bloga/stronę żeby w miarę jakoś wyglądał i tworzyć do niego treści.


RE: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - Mailowiec - 05-02-2015 22:06

Nie wszyscy Jerk2
Mogę zaoferować unikatowy ruch w pakiecie po 1000.


RE: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - patulsky1337 - 05-02-2015 22:27

@Mailowiec Co wniósł twój post? W jakim celu go napisałeś? Na coś się on komuś przyda? *patrzy na ilość postów użytkownika* ah tak...


RE: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - szykiryki - 05-02-2015 22:41

Moge polecic Ci kogos, kto zajmuje sie na co dzien pozycjonowaniem- siedzi w ecommerce od wielu lat, pracownik agencji interaktywnych.
Musisz jednak wiedziec, ze pozycjonowanie to proces. Jesli liczysz na to, ze ktos bedzie dzialal za darmo przez miecha czy za 5zl tygodniowo, kiedy to pojawia sie pierwsze efekty, to powodzenia- moze jakis gimnazjalista (nie obrazajac nikogo) sie podejmie...zapewni Ci tysiace odwiedzin dziennie w statach, bedzie to jednak totalnie bezwartosciowy ruch, wiec polecam opcje inwestycji normalnych pieniedzy w dzialanua profesjonalisty i gotowosc na efekt na przestrzeni tyg/miesiecy. Nikt kto w tym siedzi na serio nie bedzie promowal strony z subami. Jak zlecisz dzieciakowi z min znajomoscia seo-zwinie Ci pomysl na strone i bedzie promowal swoje linki. .taka prawda. Pozdrawiam


RE: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - patulsky1337 - 05-02-2015 23:03

Wiem o czym mówisz szykiryki. Wiem na czym proces SEO polega i coż, nie można się spodziewać super wyników pierwszego czy drugiego dnia. Od swojego pracownika wymagałbym codziennego raportu co zrobił- i jak ty to mówisz- nie pozwoliłbym mu pracować za darmo czy za 5 zł dziennie- chyba ze na prawdę nic konkretnego nie zrobi. Dlatego wole się upewnić z kim będę pracował zanim podam mu moją stronę, bo jestem ostrożny w tym co robię.


RE: [Zlecę]Osoba ds. zdobywania ruchu i SEO - szykiryki - 05-02-2015 23:08

Ostroznosc przede wszystkim Smile. Mam nadzieje, ze kogos znajdziesz, bo jak stronka dobra i zajmie sie nia kompetentna osoba oboje na tym skorzystacie. Powodzenia