Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki pecet do 2.5k - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Jaki pecet do 2.5k (/Temat-Jaki-pecet-do-2-5k-107899)



Jaki pecet do 2.5k - asiorek - 05-02-2015 09:36

SIemka, czasy sie zmieniaja ja tez i narzedzia pracy tez ;D

Moja już potopowa sztuka, moja maszynka sie wysłuzyła, czas oddać ją w spadku młodszemu bratu albo siostrze ;D

Co kupie, co złoże za 2.5k zł ? CO możecie polecić ? ;D

Co robie, do czego potrzebuje ? PRzeważnie wszystkie 3 przeglądarki otwarte - 2 monitorki Idea czasem w coś pogram.. Ale Przeważnie to w wiekszosci net.

Myślałem o włożeniu i5 i r9 , W podkręcania raczej nie mam zamiarów się bawić ;P


RE: Jaki pecet do 2.5k - 4funsecond - 05-02-2015 09:43

W żadnym wypadku na internecie nie wykorzystasz r9. Zależy w jakie gry grasz, jeśli typu metin2 czy CS kupno r9 to czyste wyrzucenie pieniędzy.


RE: Jaki pecet do 2.5k - asiorek - 05-02-2015 11:03

Nie. Żadne metiny lole i inne za przeproszeniem gowna. Jakieś bf'y GTA itp


RE: Jaki pecet do 2.5k - Jaro070 - 05-02-2015 15:06

2.5k na samą obudowę i podzespoły?


RE: Jaki pecet do 2.5k - asiorek - 05-02-2015 15:14

(05-02-2015 09:43)4funsecond napisał(a):  W żadnym wypadku na internecie nie wykorzystasz r9. Zależy w jakie gry grasz, jeśli typu metin2 czy CS kupno r9 to czyste wyrzucenie pieniędzy.
Nie kupuje komputera biurowego powiedziałem ci. To ma być komputer na którym bez srania i jakieś lagi program. Meczyłem się z 6 lat już przy takich komputerach. I teraz wkoncu chcę kupić normalnego pc na kolejne kilka lat. A nie kupię jakieś słabsze coś bo po co, a nuż pobiore bf jakiegoś i chuj wielki będzie. Chce kupić raz a porządnie na kilka lat, stąd r9 i i5 Wink

Tak jarek, 2,5 na samą skrzynkę bez monitorów etc


RE: Jaki pecet do 2.5k - Jaro070 - 05-02-2015 16:07

Czterordzeniowy procesor, wydajna grafika i 8 GB RAMu: http://www.morele.net/inventory/info/TQV9uC/


RE: Jaki pecet do 2.5k - niemrawy59 - 05-05-2016 13:31

Po co masz kupowac kompac za 2.5 tys nie opłaca się ty wiesz ile ty na tym kasy tracisz ty sobie dobierz jakies gry jakie by cie interesowalo np gta 5 lub the sims 4 dobierz czesci komputerowe zeby cie ta kwota wyszla a jak dobrze znajdziesz bedziesz mial o 50 procent lepszego kompa niz kupionego w sklepie


RE: Jaki pecet do 2.5k - maslanka80 - 16-07-2019 07:36

Przy zakupie kompa fundamentalna sprawa jest zakup dobrej płyty głównej.
Dobra nie znaczy droga czy najnowoczesniejsza, ba nawet nie musi byc nowa ze sklepu.
I czemu koniecznie procek intela? Niestety za marke firmy tez sie doplaca kilka %.

Ja osobiscie mam plyte ASUSA m5a97 koszt 300zl nowa na OLX itp serwisach znajdziesz nawet za 100zl uzywana.Ludzie jak zmieniaja kompa to oddaja za grosze stare komponenty bo sa impoprosu niepotrzebne a kto mysli troche ten wie ze elektroniki sie nie trzyma w szafie na czarna godzine przy dzisiejszym postepie technologicznym.

Procesory AMD sa o wiele tańsze od Intela . Ja mam AMD FX6300 6rdzeni po 4.0Mhz - nowy 300zl , i tutaj lepiej miec nieuzywany bo procesor ma swoja zywotnosc i mozna sie przejechac na uzywanych Jerk

Nie napisałes jaki ram masz w starej plycie a to tez istotna kwestia bo stare ramy sa drogie i ograniczone .
Ja mam DDR4 2x8gb koszt 2x100zl .

W sumie to 600-800zl za czesci z uzyana nowa plyta glowna.
Pozostale niecale 2000zl zainwestuj w grafike koniecznie nowa i zasilacz.
Ja mam 1070i za ktora zaplacilem 2400zł 3lata temu . Plyte , procek i ram wysnajpilem na OLX i koles chcial kompa z intelem i plyta glowna z ramem do wymiany .

Poszperaj w necie ile stoja plyty glowne z socketem I6 I9 a ile z socketem AMD AM3+

A i na koniec dodam ze czesto czesci typu GAMINGOWE sa drozsze tylko dlatego ze maja fajny wyglad i nazwe GAMING facepalm

Fenomen naszych czasow to LAPTOP GAMINGOWY facepalmfacepalmfacepalmfacepalm

Nie daj sie nabrac na gotowce ze sklepu bo to opcja dla leniwych i wiadomo ze frajerow sie SexSex .

Takie kilka rad od starego wyjadacza co to lubi jak mu gry frykaja na full i frykaja i jest git Heart