Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube i maksymalna długość filmu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube i maksymalna długość filmu. (/Temat-Youtube-i-maksymalna-dlugosc-filmu-107892)



Youtube i maksymalna długość filmu. - Damkofr - 05-02-2015 00:13

Witam wrzuciłem filmik na Youtube o długości godzina i 38 minut. Ale podczas przetwarzania Youtube wywalił ze zbyt długi film i została przekroczona dopuszczalna długość. Tylko jakim cudem jest pełno filmików i to dodanych na dniach które mają jeszcze większą dlugosc? Hmm możecie mi pomóc? Rozmiar filmiku to ok 180mb w formacie .fvl


RE: Youtube i maksymalna długość filmu. - Tidus - 05-02-2015 00:17

https://www.youtube.com/verify

konto musi byc zweryfikowane aby dodawac filmiki >15min


RE: Youtube i maksymalna długość filmu. - Yabuza - 05-02-2015 00:21

Weryfikacje masz tylko przez telefon.


RE: Youtube i maksymalna długość filmu. - Damkofr - 05-02-2015 08:32

Czyli weryfikacja telefoniczna konta Youtube a raczej gmail rozwiąże problem tak?


RE: Youtube i maksymalna długość filmu. - Szaman1644 - 05-02-2015 09:04

W teori tak, w sumie sam nigdy nie próbowałem wrzucać większego filmu na YT, ale po weryfikacji mam zaznaczone, że mogę wrzucać większe filmy niż 15 min.


RE: Youtube i maksymalna długość filmu. - Damkofr - 05-02-2015 23:58

Ogarniete po weryfikacji filmy do 11 godzin i 128gb można wrzucać. Reuputy przyznam jak będę na kompie.


Youtube i maksymalna długość filmu. - Admin - 06-02-2015 01:26

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.