Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy: Kasjer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy: Kasjer (/Temat-Dziennik-pracy-Kasjer-107890)

Strony: 1 2


RE: Dziennik pracy: Kasjer - Kasjer - 07-02-2015 18:18

Co do PV to racja, refy są bardzo opłacalne, ale ludzie często się rejestrują i sobie odpuszczają po zobaczeniu wartości pierwszych reklam (0,00005$). Streamin raczej odpadnie z listy, 3/4 materiałów zostało usuniętych... Dziś w nocy stworzę kilka filmików na youtube pod PIB i spróbuję je rozpromować + pospamować linkiem do poradnika PV Smile


Jak na razie zyski na dziś to:
PV: 0,02$ - (1 ref)
PIB: 0,42$ - (2 instalacje)

Kupię sobie za to 3 pączki Tongue


RE: Dziennik pracy: Kasjer - Kasjer - 10-02-2015 09:22

Przez ostatnie 2 dni nie miałem czasu (egzamin i nauka), ale dziś postaram się powiększyć

Co zrobiłem:
- dodałem 4 filmiki na youtubie
- i to wszystko...

Zarobki z 09 i 08.02.2015:

PIB: 0,47$ - tylko 3 instalacje
PV: 0,91$ - z 1 refa (muszę zmienić sposób reklamowania ref-linków Angry)
Streamin: 0,3$ - 3/4 materiałów usuniętych ;/

Plany na 10.02.2015:
- spam, spam i spam reflinkami do PV, shorte, adfly i PIB na zagranicznych forach (tam gdzie można tam wrzucę Xpokerface)
- dodanie nowych filmików z hackami (około 10) + reklama i fałszywy ruch
- pomycie naczyń Sad
- denerwowanie się jutrzejszym - pierwszym dniem w nowej pracy...


RE: Dziennik pracy: Kasjer - full2000 - 28-02-2015 14:34

Czekamy na jakiś magiczny powrótWink


RE: Dziennik pracy: Kasjer - Kasjer - 18-03-2015 11:29

I magiczny powrót się zdarzył Big Grin

Przepraszam za nieobecność i nie zajmowanie się dziennikiem ale z powodu rozpoczęcia nowej pracy + wizyty w szpitalu 10 dniowej + poprawek na studiach + nie posiadania internetu przez ostatnie 6 dni (jestem pechowym człowiekiem...) nie miałem czasu/możliwości i chęci myśleć o zarabianiu online ^^.

Może na początek trochę informacji:

PPI:
Usunąłem wszystkie filmy z kont youtube promujące linki do pseudo-hacków (w celu ochrony kont przed blokadą).

Zamierzam teraz wykorzystywać 1 konto do 1 pseudo-hacka i postawić na promowanie tych kilku filmów.

PV:
Moi refferale (aż 4) z czasów kiedy zacząłem tworzyć FP o zarabianiu online mają bardzo małą aktywność (zapewnie wystraszone ostrzeżeniami na stronie PV). Tutaj zamierzam trochę popromować serwis na FanPage-u.

Facebook: (reklamy)
Zanim "zniknąłem" stworzyłem kilka kont na facebooku (1 angielskie, 4 polskie) - jeszcze nie wiem co z nimi zrobię ale mi się przydadzą ^^ (może spam sub-sms, jakieś skraczace linków, albo poprostu promowanie FP).

Streamin:
Większość "materiałów" została usunięta przez co bierny zysk przez czas mojej nieobecności (ponad 1 miesiąc) wynosił około 0,10$ dziennie (grosz do grosza xD) czyli +- 3$.

Plan to dodanie materiałów "sprawdzonych" które nie zostaną szybko usunięte a które będą przynosić bierny zysk przez najbliższe kilka miesięcy (mam pewnie czas do końca kwietnia bo się przeprowadzam z powrotem na wieś - do domu z netem 1mb/s pobierania i pewnie 128kbps wysyłania -,-)



Dzisiaj w późniejszych godzinach dodam dokładne informacje o planach na następne dni ^^

Pozdrawiam


RE: Dziennik pracy: Kasjer - Kasjer - 22-03-2015 07:36

I jednak zmiana planów... Muszę wypracować pod koniec marca o wiele więcej godzin niż normalnie w związku z wyprowadzką. Pod koniec marca (pewnie 31) kończę pracę i zajmuję się 24/7 zarabianiem online ^^

Kolejny post (w kwietniu) będzie już zawierał rozbudowane plany co do zarabiania. Myślę cały czas nad serwisami i chyba wybiorę PIB, shorte.st, adf.ly i leadmore

Myślę dodatkowo nad wykorzystaniem blogów i gotowych tekstów jako generatorów ruchu.

Dziennik wstrzymany do początku kwietnia -,-

Do kwietnia będę pewnie buszował po forum w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i tworzeniu "biznes planu".

Pozdrawiam Cool


RE: Dziennik pracy: Kasjer - Krasnal69 - 22-03-2015 12:37

Trzymam kciuki. Będe obserwować.