Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy: Kasjer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy: Kasjer (/Temat-Dziennik-pracy-Kasjer-107890)

Strony: 1 2


Dziennik pracy: Kasjer - Kasjer - 04-02-2015 23:49

Witam,

Kilka dni temu zacząłem poświęcać coraz to więcej czasu, wtedy jeszcze idei zarabiania w internecie. Niedawno zauważyłem że przestałem tracić czas na gry, filmy i inne rzeczy służące "rozrywce", a zacząłem szukać coraz to nowszych sposobów na zarabianie w internecie. Dla wielu z nas, ludzi marzeniem jest masa pieniędzy/fortuna, wypasione samochody lub 4 osiemnastki w swoim własnym bolidzie (beka), dla mnie natomiast "marzeniem" jest osiągnięcie biernego dochodu, który pozwoli mi żyć z "ręką na pulsie" nie martwiąc się o najbliższą przyszłość.

Trochę filozofii za nami, teraz spokojnie można "porozmawiać".

Głównym celem tego dziennika jest stworzenie czegoś co za 6 miesięcy będę mógł przeczytać i z łezką w oku pomyśleć o tym jak zmieniłem swoje życie dzięki tej stronie (mam nadzieję że nie stracę dachu nad głową albo przynajmniej będę miał jak korzystać z internetu żeby ten temat przeczytać - taki suchy żart prowadzącego ala. Strassburger beka)


Wątpię w to że moje wpisy będą pojawiały się codziennie, a co dopiero systematycznie. Oczywiście nie będę też zamieszczał swoich reflinków w tym temacie do programów z których będę korzystać, a będzie ich zapewne będzie sporo, ale jeżeli ktoś zechciałby mnie wspomóc w osiąganiu celów, to poproszę wiadomość na PW a wyślę reflink do programu w którym będziecie chcieli działać (ciekawe kto się zgłosi Lol)


Na koniec tego otwierającego tematu chciałbym przedstawić swój cel który chce zrealizować do 15.02.2015 ze wszystkich powiązanych programów zliczonych razem: (a magiczna kwota to) 100$ - szału nie ma ale na początek zarabiania to spora sumka.

Pozdrawiam


RE: Dziennik pracy: Kasjer - hubcio0 - 05-02-2015 00:12

Powodzenia $$$


RE: Dziennik pracy: Kasjer - adios123 - 05-02-2015 10:49

bede sledzil temat, pozdrawiam Wink


RE: Dziennik pracy: Kasjer - Kasjer - 05-02-2015 15:21

Właśnie wróciłem ze szkolenia, więc mogę co nieco więcej dopisać. Moim ogólnym celem jest stworzenie biernego zysku rzędu 300$, a 100$ to sumka którą chcę (lub muszę) posiadać do 15 lutego.

"Programy" z którymi zamierzam działać: (przypominam że ref-linki tylko na PW, w tym temacie ich nie będzie)

- PaidVerts (będę celował w refy dla biernego zarobku)
- Shorte (na początku pobawię się ze spamem, w ciągu kilku dni postaram się stworzyć fanpage - zapewne o tematyce erotycznej - w przyszłości chciałbym zdobyć wystarczającą ilość referalsów by wpadały przynajmniej 3$ dziennie biernie)
- PerInstallBucks (będę pracował nad tym "programem" PPI codziennie by pomógł mi osiągnąć cel, tutaj bez refferalsów)
- Streamin (tutaj będę działał 24/7 oraz czasami wrzucał linki do filmów/seriali które polecam Smile )

Lista "programów" zapewne będzie się zmieniać z czasem, myślałem o sub sms ale jakoś nie mam smykałki do naciągania ludzi na PLN.



Plany na dziś (05.02.2015) to:
- dodawać materiały na streamin
- dodać 5 filmów na youtube pod PIB
- stworzyć kilka kont na facebooku działających jako podstawa do fanpage-a
- próba dostania się i pozostawienia kilku ref-linków na zagranicznych forach o zarabianiu Jerk
- obserwowanie jak z minuty na minutę rosną wyświetlenia materiałów na streamin



RE: Dziennik pracy: Kasjer - Kasjer - 06-02-2015 18:14

Miałem napisać post o północy, ale zasnąłem o 22:30 beka z netbookiem w ręku.

Co zrobiłem : (05.02.2015)


- Stworzyłem 1 konto na Facebooku tworząc je żeby wydawało się na realne (z 1h mi to zajęło).
- Stworzyłem blog wraz z kilkoma hackami na bloggerze pod PIB.
- Obserwowałem z godziny na godzinę wzrost wyświetleń na Streamin i zauważyłem że spadła mi stawka za wyświetlenia (oraz dodawałem "materiały").
- Po spamowałem linkiem do poradnika o PaidVerts stworzonego bez skuteczności.
- Upatrzyłem sobie kilka grup i 1 zagraniczne forum na wstawienie "podstawowych" poradników z reflinkami.


Co zyskałem:

PaidVerts: 0,17$ - ref (1) (Ogólnie jest 7,76$ - zyskałem 1 refa 2 dni temu i zainwestował trochę $ na start)
PerInstallBucks: 0,09$ (Ogólnie 2,2$ - 6 dni temu dodałem kilka filmików i o nich zapomniałem)
Streamin: 0,52$ (Ogólnie 1,6$ - dodaje materiały od 4 dni)



Plany na dziś: (06.02.2015)


- Stworzyć na szybko 2 konta na facebooku do spamu.
- Dodać poradnik do podstaw zarabiania na PV na youtuba.
- Oczywiście uploadować, uploadować i jeszcze raz uploadować.
- Dodać 2 "pseudo" poradniki na upatrzoną wczoraj stronę po spełnieniu wymogów na tworzenie tematów.
- I jak wczoraj : "Obserwowanie jak z minuty na minutę rosną wyświetlenia materiałów na streamin"



I suchar prowadzącego na dziś : Co robią transformersi po imprezie? Składają się na taksówkę. beka


RE: Dziennik pracy: Kasjer - VoreCC - 06-02-2015 23:03

Pisz to ci pomogę Wink Powodzenia


RE: Dziennik pracy: Kasjer - full2000 - 07-02-2015 11:34

Powodzenia w PIB.


RE: Dziennik pracy: Kasjer - MrocznyKILL - 07-02-2015 12:39

Powodzenia w PV życzę Smile Nie poddaj się z promowaniem refa trafisz perełkę obracającą cały czas kasą i zarobisz naprawdę sporo... choć łatwo powiedzieć trudnej wykonać Idea


RE: Dziennik pracy: Kasjer - Mercz - 07-02-2015 13:04

Powodzenia w PV Ci życzę! Wink


RE: Dziennik pracy: Kasjer - SonyFromPolska - 07-02-2015 17:09

Powodzenia, będę śledził Wink