Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Content locker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: Content locker (/Temat-Content-locker-107889)



Content locker - newbiee - 04-02-2015 23:34

Siemano,
Szukam content locka na stronę, wyślij sms aby przejść dalej...
Wiem, że hotcash ma właśnie coś takiego ale ich skrypt mi nie działa i raczej nie zamierza, blog locker ma jakieś konkursiki aby przejść dalej ii potrzebuję dodać przycisk w kodzie strony a nie w treści posta Undecided

Locker bez żadnych aby przejść dalej weź udział w konkursie jak w PPA czy coś

Ktoś ma jakieś pomysły? Jakbym umiał napisać sam content locka to wystarczyłby mi servis sms, ale ... Smile
PS. Najlepiej skrypt polski który działa na WP


RE: Content locker - Karczu - 05-02-2015 01:48

Jeżeli nie działa Ci nasz gateway z HotCash, możesz zainstalować nasz BlogLock Plugin - nasz content locker dedykowany dla WordPressów Smile

Dla Polaków mamy tam wdrożone płatności SMS. Możliwości edycyjne są tam praktycznie nieograniczone, można tworzyć np. takie cuda: http://test.streams24.tv/


RE: Content locker - kolo33 - 05-02-2015 02:01

I problemy z wypłatami... Karczu czemu nie wspomniałeś o tym?


RE: Content locker - newbiee - 05-02-2015 02:03

Czy wasz Bloglocker mogę użyć do buttona który nie zawiera się w poscie ??


RE: Content locker - Leaders - 06-02-2015 00:26

(05-02-2015 02:01)kolo33 napisał(a):  I problemy z wypłatami... Karczu czemu nie wspomniałeś o tym?

Jakie problemy z wypłatami? Jak ktoś mi napisze na GG (10214824), to dostaje wypłatę nawet do kilku minut od zlecenia Smile

Wielu forumowiczów potwierdzi.


(05-02-2015 02:03)newbiee napisał(a):  Czy wasz Bloglocker mogę użyć do buttona który nie zawiera się w poscie ??
Można go użyć także na np. podstronie. Jeżeli chcesz go z kolei wrzucić gdzieś do szablonu lub panelu, napisz mi na GG Smile


RE: Content locker - kolo33 - 06-02-2015 10:29

(06-02-2015 00:26)Karcz-Provider napisał(a):  
(05-02-2015 02:01)kolo33 napisał(a):  I problemy z wypłatami... Karczu czemu nie wspomniałeś o tym?

Jakie problemy z wypłatami? Jak ktoś mi napisze na GG (10214824), to dostaje wypłatę nawet do kilku minut od zlecenia Smile

Wielu forumowiczów potwierdzi.


(05-02-2015 02:03)newbiee napisał(a):  Czy wasz Bloglocker mogę użyć do buttona który nie zawiera się w poscie ??
Można go użyć także na np. podstronie. Jeżeli chcesz go z kolei wrzucić gdzieś do szablonu lub panelu, napisz mi na GG Smile
No wchodzę w payout, wpisuje i klikam żeby zlecić ale nie przechodzi do oczekiwanych, jak by nic się nie działo, żadnego błędu. Pisałem na support, pisałem Ci pw na tym forum (na 2 konta), na konkurencyjnym forum, chyba nawet Twoje bo pełno reklam tego bloglock. Zero odzewu.


RE: Content locker - Leaders - 06-02-2015 17:25

Napisz do mnie na GG: 10214824 wraz ze swoim loginem na BlogLock.

Bowiem z tego co widzę z wypłatami nie ma problemów, jest teraz kilka świeżych oczekujących.


RE: Content locker - darthrivius - 18-02-2015 00:19

mje tam wsio dziala ;d