Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Corsa Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Corsa Forex (/Temat-Corsa-Forex-107879)



Corsa Forex - LordBeaK - 04-02-2015 21:00

Witam. Planuje otworzyc tam konto. Jednak nie moge sie polapac jak sie tam ustawia opcje. Znaczy niby po lewej stronie cos jest ale strasznie dziwnie sie je obstawia. Prosze o wyjasnienie mi tego oraz zasad wyplaty bonusu.


RE: Corsa Forex - MaLiN - 04-02-2015 21:07

Mają jakąkolwiek regulacje? Rolleyes


RE: Corsa Forex - LordBeaK - 04-02-2015 21:12

Tak. Znaczy chyba. Dziwnie to wyglada...
[Obrazek: Screenshot_2015_02_04_21_08_55.jpg]


RE: Corsa Forex - malpa2 - 04-02-2015 21:31

Nie graj nigdy opcji binarnych na stricte forexowych stronach. Najczęściej jest to taka amatorka że szkoda gadać Undecided


RE: Corsa Forex - LordBeaK - 04-02-2015 21:45

Jest. Ale narazie chce zagrac z Bonusem. Na exbino zostalem oszukany wiec to odpada. Chyba ze da sie usunac konto i zalizyc jeszcze raz. Ale watpie. Wiec szukam OB z bonusem bez depozytu


RE: Corsa Forex - MaLiN - 05-02-2015 12:03

W opcjach binarnych bonus bez depozytu to marzenie Rolleyes


RE: Corsa Forex - BinaryExpert - 14-02-2015 15:43

Żaden porządny broker nie da Ci bonusu za darmo. Jeżeli nie masz jeszcze pieniędzy, lepiej poćwicz na koncie demo. Darmowe konto demo możesz dostać np. na OptionTrade (tutaj opis: http://binaryexpert.pl/optiontrade/).

Co do exbino - też zostałem przez nich raz oszukany i radzę ich omijać szerokim łukiem Smile


RE: Corsa Forex - Domel32 - 14-02-2015 17:47

(05-02-2015 12:03)MLN napisał(a):  W opcjach binarnych bonus bez depozytu to marzenie Rolleyes

Może nie w temacie bo to wątek o Corsa Forex ale ostatnio znalazłem nawet interesującą ofertę bez depozytu. Kwota niewielka, bo to tylko 20$ ale myślę, że warto spróbować.Smile
Co ciekawe, inwestować można na platformie MT4. Wystarczy doinstalować dodatkowy soft Smile

Jak dla mnie to była nowość bo z reguły brokerzy, nie oferują Opcji Binarnych na MT4, przynajmniej ja takich nie spotkałem.
Nie siedzę w OB ale na MT4 idzie mi o wiele lepiej, niż u innych brokerów takich jak np. eXbino.

Wypłata od 50$ na konto bankowe.

Przy procesie weryfikacji potrzebne są standardowo 2 dokumenty.
Skan dowodu i potwierdzenie adresu. W przypadku dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania wysłałem im fakturę z eForsy i zaakceptowali. Big Grin

Tutaj jest więcej o tej promocji http://forexbezdepozytu.blogspot.com/2015/01/gdmfx-binary-options-20-bez-wpaty.html


Corsa Forex - Artinesse - 01-03-2018 17:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.