Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? (/Temat-Gdzie-warto-wykupic-wejscia-na-strone-107865)

Strony: 1 2


Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - bartheez - 04-02-2015 18:02

Witam , szukam jakiegoś buxa/surfa popularnego na którym warto wykupić płatne wejścia na strone, polecicie coś sprawdzonego?


RE: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - Mksiak - 04-02-2015 18:08

A nie lepiej wykupić premium na hitleap ?


RE: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - BertoneTurbo - 04-02-2015 18:33

hitleap i jeszcze jakis niemiecki byl nie pamietam nazwy. albo zainwestuj w paidverts tam i wejscia i kaske zarobisz Wink 2 rzeczy na raz


RE: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - krzysiekmat - 04-02-2015 19:00

(04-02-2015 18:02)bartheez napisał(a):  Witam , szukam jakiegoś buxa/surfa popularnego na którym warto wykupić płatne wejścia na strone, polecicie coś sprawdzonego?

zależy skąd chcesz mieć ruch ?


RE: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - bartheez - 04-02-2015 19:06

Głównie zależy mi na ruchu z Polski, ale innymi również nie pogardze.

Chodzi np. o coś takiego że danych użytkownik musi wejść na strone , być przynajmniej z 10-15 sekund lub wejść na jakąś podstrone.


RE: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - krzysiekmat - 04-02-2015 19:58

Polski to

zarabiara.pl
wypromuj.eu ( minus to że musisz kontrolować ilość wejść na użytkownika bo niema możliwości określenia unikalnych wejść)
auto-surf.com.pl (chyba najlepszy)

A tutaj masz ruch z Czech http://zarabiam.com/Temat-Czeski-surf-107796 mogę polecić dobry.


RE: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - bartheez - 04-02-2015 21:32

a jakieś inne propozycje? zależy mi na tym aby te wejścia zostały szybko zrealizowane Smile


RE: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - matig20 - 04-02-2015 22:56

ja polecam centrumreklamy samtam kupowałem i byłem zadowolony


RE: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - krzysiekmat - 04-02-2015 22:58

no tutaj masz wszystko nie rozumie co jeszcze masz na myśli mówiąc szyko?

Szybko masz na promuj.eu nawet 5 tys. odwiedzin tyle tylko że z powiedzmy góra 200 ip


RE: Gdzie warto wykupić wejścia na strone?? - tumek2 - 06-02-2015 14:50

patrz pw.