Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zamawianie z dwóch kont - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zamawianie z dwóch kont - pytanie (/Temat-Rozwiazane-Zamawianie-z-dwoch-kont-pytanie-10786)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Zamawianie z dwóch kont - pytanie - Smerfetka - 23-07-2010 17:43

Gdy napisałem na forum takie coś:

Kurde anulowali mi za nic jest jeszcze jakaś szansa uratowania czy mam się żegnać z lockerz ?

To w odpowiedzi ktoś mi odpisał takie coś:

Sam sie doigrales zamawiajac z dwoch kont.

Zawsze myślałem ze zamawianie z dwóch kont jest legalne !

Na jednej przeglądarce to robiłem wszystko.

Jest jakiś legalny sposób na zamawianie z dwóch kont czy tylko z 1 mam zamawiać ?


RE: Zamawianie z dwóch kont - pytanie - Czarny767 - 23-07-2010 17:51

Można zamawiać z dwóch kont,tylko musisz podać inne dane np: na pierwszym koncie daj swoje dane ,a na drugim brata.
PS. Ja zamówiłem chyba w maju,o ile się nie mylę , 3 skiny na iPhon'a na moje dane i wszystkie 3 przyszły.Choć napisali ,że oszukiwałem.


RE: Zamawianie z dwóch kont - pytanie - Smerfetka - 23-07-2010 17:55

Ja zamawiałem na konto siostry... Wie ktoś czy to jest na 100% legalne ?


RE: Zamawianie z dwóch kont - pytanie - kreatywny - 23-07-2010 18:00

Tak na jedno IP można miec maxy 5 kont a jesli konta mają prawdziwe dane to nie powinni sie przyczepić


RE: Zamawianie z dwóch kont - pytanie - Satan - 23-07-2010 21:24

Ja zamawiałem na Retro z dwóch kont i chyba dostanę PP bo tapetkę już dostałem Tongue A dane miałem te same ;p


RE: Zamawianie z dwóch kont - pytanie - Burned - 23-07-2010 23:50

Dokładnie, można dac dane siostry czy brata i z dwóch czy nawet trzech kont zamówic więc z tym nie ma problemu, ale jeśli ci anulują to nie ma co się kłócic to i tak PTZ nie zwrócą czy nie wyślą nagrody. Widocznie albo LPE czy coś innego ale z kilku kont można zamówic tylko trzeba byc szybkim Big Grin


RE: Zamawianie z dwóch kont - pytanie - blackjoe - 24-07-2010 00:26

Ja podczas jednego restocku pomyliłem się i wpisałem swoje imię na koncie siostry ale potem zamieniłem imiona w ustawieniach konta i dostałem zamówionego paypala Tongue


RE: Zamawianie z dwóch kont - pytanie - Nayare - 24-07-2010 12:09

Ja Tobie napisalem tak w odpowiedzi. Powiem tyle, na lockerz wygralem juz okolo 500 zł i nic mi nie anulowano, nie ryzykowalem jak niektorzy z zamawianiem dwoma kontami, gdyz Lockerz ma prawo sie do tego przyczepic, kiedy np. przypadkowo zamowiles na jeden adres. Tongue Wiadomo, skiny, tapety i takie tam pierdoly, ale Paypal i inne wartosciowe rzeczy... z tego co wiem to wygralas [?] 100$ (25$ i 75$). Ja poprostu wole nie ryzykowac i nie mam nieprzyjemnosci jak widac.
Pozdrawiam.


RE: Zamawianie z dwóch kont - pytanie - sherif - 24-07-2010 13:16

ja zamowilem na dwoch kontach po tapecie i nie bylo zastrzezen od lockerz ale kto wie jakby to bylo w przypadku wygrania grubszej nagrody, ale mysle ze lockerz nie powinno sie czepic o takie cos poniewaz rowniez tak samo jak ja moj brat czy siostra mogla cos wygrac na restocku i zamowic na ten sam adres co ja tylko ze zmienionym imieniem Smile


RE: Zamawianie z dwóch kont - pytanie - Yanke$ - 24-07-2010 14:13

Ja zamówiłem na pierwszym koncie spodenki (nie byle jakie - wartość 45 $ !), a na drugim tapetę, nie pamiętam dokładnie, ale istnieje nawet szansa, że na te same dane i było ok. Big Grin