Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwer Metin2 - Zarobki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Serwer Metin2 - Zarobki. (/Temat-Serwer-Metin2-Zarobki-107851)

Strony: 1 2 3


Serwer Metin2 - Zarobki. - nadnad - 04-02-2015 15:39

Witam, planuje otworzyć swój własny serwer Metin2, mam już wszystko przygotowane, reklame, maszyne i tak dalej - pozostaje kwestia pieniędzy, jak to zawsze bywa. Otóż na serwerze będzie otwarty tzw. Item-Shop, w którym gracze będą mogli wymienić zakupiony punkty na przedmioty w grze.
Punkty będzie można zdobyć za pomoca:
Doładowania przez SMS(dotpay)
Przelew Pieniędzy na konto
Przelew PayPal

I pytanie do Was, jak to wygląda od strony prawnej? Co muszę zrobić, by skarbówka się do mnie brzydko mówiąc nie przyjebała? Szczerze mówiąc jestem w tym zielony, jeżeli chodzi o rozliczenia podatkowe i tak dalej.
Jeżeli mógłby ktoś mi poświęcić chwile na wyjaśnienie co i jak byłbym bardzo wdzięczny.

ps. Tak, jestem pełnoletni.

Pozdrawiam i liczę na szybką pomocSmile


RE: Serwer Metin2 - Zarobki. - Buka11 - 04-02-2015 15:45

Zależy ile planujesz na tym zarabiać.


RE: Serwer Metin2 - Zarobki. - nadnad - 04-02-2015 15:53

No wiesz, reklame będę miał dość obszerną myślę, liczę tak na te 600-700 graczy Online. Dokładnie Ci tego nie wyliczę bo nie wiadomo kto i ile będzie wydawać na serwer, ale kwota na pewno w tysiącach.


RE: Serwer Metin2 - Zarobki. - TeYroXOfficial - 04-02-2015 15:54

Nie wazne ile zarobi, musi sie rozliczyc z kazdej zarobionej zlotowki Wink


RE: Serwer Metin2 - Zarobki. - nadnad - 04-02-2015 15:56

(04-02-2015 15:54)TeYroXOfficial napisał(a):  Nie wazne ile zarobi, musi sie rozliczyc z kazdej zarobionej zlotowki Wink

To jest wiadome, jednak jak to wygląda i czy nie muszę rejestrować serwera jako działalności


RE: Serwer Metin2 - Zarobki. - TeYroXOfficial - 04-02-2015 15:58

musisz bo bedziesz prowadzic sprzedaz ciagla ktora bedzie przynosic dochody


RE: Serwer Metin2 - Zarobki. - nadnad - 04-02-2015 16:01

(04-02-2015 15:58)TeYroXOfficial napisał(a):  musisz bo bedziesz prowadzic sprzedaz ciagla ktora bedzie przynosic dochody

Dobra, a jeżeli Serwer (Maszyna i płatności) będą na tzw. Sponsora, który to prowadzi, a ja zajmuje się jedynie serwerem od strony technicznej i co miesiąc dostaje od niego wynagrodzenie, które serwer zrobił (50% zysku, pół na poł podział)


RE: Serwer Metin2 - Zarobki. - nadnad - 05-02-2015 16:25

ref, jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć na ostatnie pytanie i nakierować jakos?


RE: Serwer Metin2 - Zarobki. - ktostujest - 05-02-2015 18:10

(04-02-2015 15:53)nadnad napisał(a):  No wiesz, reklame będę miał dość obszerną myślę, liczę tak na te 600-700 graczy Online. Dokładnie Ci tego nie wyliczę bo nie wiadomo kto i ile będzie wydawać na serwer, ale kwota na pewno w tysiącach.

Nie chce nim mówić ale w tysiącach to raczej nie przy online 600/700, tym bardziej że to jest priv Smile

Ja bym tutaj raczej pisał o kwocie kilkuset złotych miesięcznie- utrzymanie serwera, oczywiście jeżeli w ogóle uda ci się rozchulać serwer chociasz do tego etapu o którym mówisz.A tak na prawde 90 % serwerów Priv pada już po paru dniach Smile

Ale oczywiście życze powodzenia Smile


RE: Serwer Metin2 - Zarobki. - Styler - 05-02-2015 18:12

Zakładacie wspólną firmę lub on po prostu Cię zatrudnia. Tak czy owak, działalność będzie musiała być zgłoszona. Przy 600-700 online (jak sam to podałeś) zarobki będą na prawdę spore, więc nie warto ryzykować.