Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ... (/Temat--107849)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Najlepszy serwis sub SMS - Pablinho - 06-02-2015 18:48

Jak dla mnie Leadmore najlepszy Wink


RE: Najlepszy serwis sub SMS - Karczu - 11-02-2015 00:03

(06-02-2015 07:13)AnnaKa napisał(a):  Każdy chwali HotCash a jak się sprawdza top 15 to szału nie ma poza 3-4 użytkownikami :/
Wydaje mi się że na leadmore ludzie lepiej wyciągają później na firesub następnie eforsa a reszty nie sprawdzałem.
HotCash może i ma dobre programy i prężnie się rozwija jak i posiada dobry support ale niestety teraz i tak większość patrzy ile da radę wyciągnąć z programów.
Na leadmore znam około 10 osób które robią sumy takie jak te 3-4 osoby mają w hotcashu. Także sam już nie wiem, własne chwalicie a cudzego nie znacie Smile
Stosując tą analogię, wszyscy zarabiający Użytkownicy mogliby przejść na jeden dzień na najsłabszy serwis - i wg tej logiki, ten serwis byłby najlepszy i na nim wszyscy powinni zostać, bo tam byłby najlepszy Top, który by się utrzymał siłą tej logiki, mimo najsłabszej oferty Wink A u nas Top utrzymują z reguły właśnie tacy chwalący swoje, często niechętni do zmian, a później przechodzący do nas i zostający na stałe.

A jeśli chodzi o sam Top - nasz Top1 zarobione ma blisko 135k (wynik zrobiony w jakieś 3, może 4 miesiące), Top2 100k, dzisiejszy akurat blisko 4k Wink I jedno można powiedzieć - każdego dnia da się tyle samo wyciągnąć, więc nie ma znaczenia jak danego dnia, a nawet tygodnia wygląda Top. Trzeba samemu testować. Co nie zmienia faktu, że chyba jako jedyni mamy Topkę, a szkoda!


RE: Najlepszy serwis sub SMS - karor - 11-02-2015 00:16

(11-02-2015 00:03)Karczu napisał(a):  Co nie zmienia faktu, że chyba jako jedyni mamy Topkę, a szkoda!
Topkę ma jeszcze Treesub Tongue


RE: Najlepszy serwis sub SMS - jamesr - 28-08-2016 12:47

(11-02-2015 00:16)karor napisał(a):  
(11-02-2015 00:03)Karczu napisał(a):  Co nie zmienia faktu, że chyba jako jedyni mamy Topkę, a szkoda!
Topkę ma jeszcze Treesub Tongue

Sorry za odkopanie tematu ale tak szukam i jeszcze subkiller ma topke ale to szajs jak dls mnie :|


RE: Najlepszy serwis sub SMS - LeadNow - 31-08-2016 09:03

Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się na naszej stronie http://leadnow.pl/.

Posiadamy wiele ciekawych programów do testowania.

Serwis jest ciągle unowocześniany, by sprostać waszym oczekiwaniom.Smile


RE: Najlepszy serwis sub SMS - barti.karti323 - 31-08-2016 10:30

Dobre pytanie. Sam jestem ciekaw propozycji innych userów Smile
Ja narazie głównie testowałem LM.


RE: Najlepszy serwis sub SMS - Wojo-MyLead - 31-08-2016 13:27

Ja ze swojej strony mogę Ci polecić serwis MyLead

W swojej ofercie posiadamy ponad 50 programów CPL SMS

oraz dodatkowo 400 programów udostępnionych przez reklamodawców w trzech metodach rozliczeniowych CPL, CPA oraz CPS

Zaufało nam już ponad 10 000 użytkowników którym wypłaciliśmy już ponad 5 000 000 PLN

Środki wypłacamy w przeciągu 24h na konto bankowe lub PayPal

Stawki dochodzą nawet do 12,50PLN za usługę MO, oraz do 8PLN za usługę MT.

Udostępniamy wiele przydatnych narzędzi, takich jak:

*content i video locker

*kreator stron landing page

*centrum aplikacji i tokenów

*rotator bannerów (w tym PP od reklamodawców)



RE: Najlepszy serwis sub SMS - smagalaz - 31-08-2016 14:22

Mój ulubiony to Treepay, a potem Lead.network Smile


RE: Najlepszy serwis sub SMS - kusas - 31-08-2016 14:45

Treepay only Big Grin


RE: Najlepszy serwis sub SMS - Gego33 - 31-08-2016 15:25

A ja właśnie zaczynam testować różne serwisy oferujące programy. Zaczynam od HotCash. Lol