Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy skracacz do subów: corto.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy skracacz do subów: corto.pl (/Temat-Nowy-skracacz-do-subow-corto-pl-107844)

Strony: 1 2


Nowy skracacz do subów: corto.pl - lolek95 - 04-02-2015 14:33

[Obrazek: U0z31_E1423055208.png]


Witajcie,

Ostatnio stworzyłem skracacz linków internetowych jakim jest: http://www.corto.pl

Czemu go stworzyłem?
Ponieważ, większość skracaczy była już znana w spamie FB i przyda się powiew świeżości. Big Grin

Funkcje mojego serwisu dla użytkowników bez rejestracji:
1) Skracanie linków
2) Dopisanie własnego aliasu
3) Link z hasłem
4) Opis linku
5) Geotargetowanie

Funkcje dla zarejestrowanych (wszystkie w/w):
1) Archiwum linków
2) Pakiety z linkami
3) Ranking swoich linków (wg popularności)
4) Możliwość zobaczenia na mapie skąd były wejścia z linku.
5) Wejścia bezpośrednie

Funkcje dla konta premium 4,99.- miesięcznie (wszystkie w/w):
1) Własna strona Splash - coś podobnego do reklam w shorte.st, przejście na stronę po 10sek.. Można wstawić tam własną reklamę, by każdy wchodzący w link mógł ją obejrzeć, a po 10sek zostaje przeniesiony do strony z linku.
2) Serwis bez reklam
3) Eksport adresów URL wraz z podsumowaniem w statystykach jako CSV.
4) Szybki Support
5) MASKOWANIE LINKU
6) Dodanie aliasów PREMIUM: darmo,moje,sms,zobacz,doladowanie,aukcje (tylko użytkownicy premium mogą z nich korzystać = mniejsza konkurencja).
7) Usunięcie przekierowań reklamowych, który mają miejsce w koncie Free.

Wprowadziłem system premium tylko po to by móc utrzymać stronę na hostingu. Mam nadzieję że spełni ona Wasze oczekiwania.
W razie problemów, bądź pytań zapraszam do pisania Smile


PS. Pierwsze 3 osoby, ktore zarejestrują sie i chcą otrzymać bezpłatnie premium na miesiąc, proszę aby napisały tutaj swojego maila z którego sie rejestrowały.


UWAGA!
Linki z leadmore należy umieszczać w ramce! Tylko wtedy macie gwarancje że Facebook ich nie zablokuje!



RE: Nowy skracacz: corto.pl - Mksiak - 04-02-2015 15:29

Editing: Okey lolek95 wszystko wyjaśnione


RE: Nowy skracacz: corto.pl - lolek95 - 04-02-2015 15:37

Jakiej wypłaty? Smile


Miał on działać tylko dla mnie bo większość fb już poblokowalo. A z racji tego ze dużo osob szukało jakieś alternatywy do bit.ly, skróć.pl czy innych, zrobiłem własny. Smile

Oczywiście jest darmowy, ale wstawiłem opcje premium bym mógł opłacać hosting z tego.

A zapomniałbym, nie widziałem u innych slash page'y, czy bardzo dokładnych analiz linków.

Dodałem rownież ramki zamiast maskowania by fb nie blokował.

Zastanawiałem sie właśnie gdzie napisać ten temat, jeśli rzeczywiście zle trafiłem proszę o przeniesienie. Smile


RE: Nowy skracacz: corto.pl - lolek95 - 04-02-2015 17:40

PS. Pierwsze 3 osoby, ktore zarejestrują sie i chcą otrzymać bezpłatnie premium na miesiąc, proszę aby napisały tutaj swojego maila z którego sie rejestrowały.


[Obrazek: image.jpg]


RE: Nowy skracacz: corto.pl - Duxone00 - 04-02-2015 18:49

ok. zobaczymy co i jak Smile zarejestrowany


RE: Nowy skracacz: corto.pl - dawid020899 - 04-02-2015 19:29

Wysłane PW w sprawie premium Smile
Chętnie przetestuje.

@Edit
Dostałem konto premium tak jak było napisane, a co do samego skracacza to bardzo polecam ponieważ:
- Facebook nie blokuje linków (gdy skracacie linki Leadmore zaznaczacie "ramka")
- Możliwość masowego skracania linków
- Szybkie przekierowanie na naszą stronę (na niektórych trzeba czekać ze 3 sekundy zanim przeniesie)
- Dokładne statystyki


RE: Nowy skracacz: corto.pl - lolek95 - 04-02-2015 19:55

Został ostatni premium. HuhRolleyes

Zapraszam Smile

EDIT: premium się rozeszły.

Czekam na opinie użytkowników, którzy otrzymali premkę Smile


RE: Nowy skracacz do subów: corto.pl - lolek95 - 06-02-2015 15:31

Jeśli znajda sie stali użytkownicy premium, myśle nad dołożeniem kolejnej domeny do wyboru.
Jaka najbardziej byłaby Wam potrzebna?

3 dni działania serwisu, a FB dalej nie blokuje Smile może okres za krótki, ale póki co, to nie ma co narzekać Big Grin


RE: Nowy skracacz do subów: corto.pl - Mercz - 06-02-2015 16:35

Testowałem, sprawdzałem, miły interfejs. Sam myślę nad zakupem premium, ale kupie, a FB i ask go zblokują i tyle mi z niego. Big Grin


RE: Nowy skracacz do subów: corto.pl - lolek95 - 06-02-2015 17:01

Po to chcę wykupić więcej domen, aby działał jak najdłużej Smile

plus maskowanie tylko dla premium, dzięki czemu ma zapewnione dłuższe życie Big Grin

Edit: dodana nowa domena ctrlo.pl