Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Weryfikacja konta Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Weryfikacja konta Lockerz (/Temat-Rozwiazane-Weryfikacja-konta-Lockerz-10784)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Weryfikacja konta Lockerz - Vesperus - 23-07-2010 17:23

Chciałbym się dowiedzieć na jaki e-mail napisać prośbę o sprawdzenie czy wszystko z moim kontem jest ok. Chodzi mi głównie o to by się dowiedzieć czy Lockerz Play Extented jest legalny.


RE: Weryfikacja konta Lockerz - Magnus - 23-07-2010 19:15

[email protected]
-Ogólne pytania

[email protected]

Możesz napisać na te 2


RE: Weryfikacja konta Lockerz - tracerxD - 23-07-2010 19:21

ja zawsze pisze na [email protected]Wink
i odpisuja Tongue


RE: Weryfikacja konta Lockerz - Nayare - 23-07-2010 19:30

Uparliscie sie na LPE, a to nie ma znaczenia. Zrozumcie to, popelniliscie moze bledy w zamowieniach, fakekonta, albo cos podobnego. Z tego co wiem to warto zaprosic przynajmniej 1 osobe na miesiac, zeby sie wlasnie Lockerz nie przyczepilo.


RE: Weryfikacja konta Lockerz - Lubelak - 23-07-2010 19:52

ja twierdzę ,że nie legalny
już nie ryzykuje


RE: Weryfikacja konta Lockerz - haggard - 23-07-2010 20:04

Ja zaprosiłem legalnie 20 osób, LPE nie używałem od jakoś miesiąca, a anulowali mi 25$ z shopowego nr 1. Z tym że bot mi o tym napisał, bo niby nielegalnie ptz nabijałem.


RE: Weryfikacja konta Lockerz - Nayare - 23-07-2010 20:28

haggard, a kiedy ostatni raz zaprosiles znajomego?


RE: Weryfikacja konta Lockerz - Vesperus - 23-07-2010 20:32

Jeśli chodzi o mnie to ja anulacji nie dostałem. I chcę od nich wiadomość że mam czyste konto w razie jak by mi na przyszłość chcieli anulować.


RE: Weryfikacja konta Lockerz - Yanke$ - 23-07-2010 20:42

Ja również wysyłałem kiedyś prośbę o sprawdzenie konta również pod kątem lockerz play extedned, ale nic nie odpisali. Spróbować zawsze możesz. Smile


RE: Weryfikacja konta Lockerz - Dominator - 23-07-2010 21:01

Nikomu nie odpisują, dlaczego ?