Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Edytowanie slideshow z szablonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Edytowanie slideshow z szablonu (/Temat-Edytowanie-slideshow-z-szablonu-107790)



Edytowanie slideshow z szablonu - Wariatek444 - 03-02-2015 18:07

Witam serdecznie.

Mam problem dotyczący slideshow,wygląda to w ten sposób(załącznik) ,to jeden z przykładowych obrazków z widocznym tekstem.

Wchodzę w wordpressie w edytor,szukałem i znalazłem slide-show.php, jak widać (2 załącznik) mam pliki które wydają mi się ,że powinny być odpowiedzialne za edycję ,jest image i dwa teksty,jednak próbowałem to zmieniać na wszelkie sposoby,nawet zrobiłem kopie pliku i usunąłem te fragmenty,ale ciągle to samo jakby czytało z czegoś innego.

Możecie coś poradzić? Z góry dzięki.


RE: Edytowanie slideshow z szablonu - vojtec - 03-02-2015 18:15

Daj adres strony, nazwę szablonu lub cokolwiek innego, co pozwoliłoby zobaczyć konstrukcję szablonu.


RE: Edytowanie slideshow z szablonu - Wariatek444 - 03-02-2015 18:53

Nazwa szablonu to gymtrainer v1


RE: Edytowanie slideshow z szablonu - nafri - 03-02-2015 23:58

Wg mnie to nie zmieniasz w edytorze a ustawieniach motywu. Jeżeli to jest wersja nuled to również może posiadać błędy.


RE: Edytowanie slideshow z szablonu - vojtec - 04-02-2015 06:18

O ile się nie mylę, to ten szablon jest darmowy.

Po zainstalowaniu szablonu poszukaj w PA dodatkowej pozycji w bocznym menu zaczynającej się od "Slider ...". Tam powinny być ustawienia całego slidera lub chociaż możliwość edycji/dodania obrazów z tekstem.


RE: Edytowanie slideshow z szablonu - nafri - 04-02-2015 11:50

Zainstalowałem sobie ten motyw http://traffic.0il.pl
W kokpicie klikasz Slider Entries -> Add New i robisz sliderHuh


RE: Edytowanie slideshow z szablonu - Wariatek444 - 04-02-2015 21:17

Poradziłem sobie z obrazkami podmieniając pliki bez zmieniania ścieżki,ale dalej nie wiem co zrobić z tekstem.Najechałem na tekst,dałem prawym aby zbadać element i mam coś takiego(załącznik) ,dałem na edytowanie html i mam element docelowy z tekstem(załącznik),ale w inspektorze zapisać się nie da. Potrafi ktoś pomóc?

Sprawdzałem w html ,jest jedynie w slide-show.php ,ale jak pisałem tam edycja nie zmieniała nic.Mi nie chodzi o to ,żeby zrobić nowy slider,tylko teraz usunąć zbędne teksty ,konkretnie zmienić na coś innego.


RE: Edytowanie slideshow z szablonu - nitram - 04-02-2015 22:09

Wariatek a robiles tak jak nafri napisał ?


RE: Edytowanie slideshow z szablonu - Wariatek444 - 05-02-2015 11:41

Szukałem innej opcji,żeby nie robić burdelu w plikach ,ale najwyżej oryginalne usunę .
Rada narfiego pomogła,dzięki wielkie temat do zamknięcia.