Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-mail w zalukaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: E-mail w zalukaj (/Temat-E-mail-w-zalukaj-107789)



E-mail w zalukaj - tomswi - 03-02-2015 18:05

Witam ,

wszystko rozchodzi się o to że mam w zalukaj konto premium aż do maja.
Chcę udostępnić passy na forum , ale muszę zachować kontrolę nad kontem.
Stąd pytanie jak sprawdzić jak mam e-mail w zalukaj?
Pisałem do administracji , ale oczywiście brak odpowiedzi , próbowałem przez odzyskiwanie hasła wprowadzać maile , ale albo pokazywało mi się , że nie ma takiego maila , albo "Błąd przy wysyłaniu".

Czy ktoś zna jakiś sposób? Za pomoc oferuje reputy i oczywiście w pierwszej kolejności passy do konta Wink


RE: E-mail w zalukaj - BobBudowniczy64 - 03-02-2015 18:13

Hmm jak sprawdzić e-mail nie wiem, ale w ich regulaminie można przeczytać że udostępnianie konta osobom trzecim jest zakazane i grozi banem. Więc nie wiem czy ktoś to kupi, skoro może ban polecieć (moim zdaniem oczywiście).


RE: E-mail w zalukaj - tomswi - 03-02-2015 18:17

Już wcześniej na forum widziałem ludzi , którzy udostępniają konta na zalukaj.

Myślę , że i tak niestety nie będę mógł udostępnić konta bo o ile zmiana hasła zajmuje 10 sekund to zmiana e-maila może trwać wiecznie

Nie mniej jednak poczekam nadal , może ktoś znajdzie na to sposób Wink


RE: E-mail w zalukaj - BobBudowniczy64 - 03-02-2015 18:21

Mnie bardzo interesuje ile oni na tym zalukaj zarabiają za te konta VIP Big Grin
Nieźle na tym kasę kroją, a praktycznie wszystkie najpopularniejsze serwisy z filmami typu zalukaj należą do tego samego właściciela heh Smile

Sorry za off-topic


RE: E-mail w zalukaj - domin_dz - 03-02-2015 20:34

Patrząc na to, że zalukaj.tv odwiedza miesięcznie około 2,5 mln internautów to strzelam, że ich zarobki nie spadają poniżej 2 mln miesięcznie.


RE: E-mail w zalukaj - BobBudowniczy64 - 04-02-2015 07:07

Nie prsesadziłeś trochę ? wow


RE: E-mail w zalukaj - domin_dz - 04-02-2015 21:26

Nie przesadzam, z samych reklam na takim ruchu można wyciągnąć 200-300 tysi spokojnie (adcash, popads itp.). Miałem kiedyś stronę z ruchem miesięcznym taki jaki oni mają dzienny, więc znam się na rzeczy Smile A patrząc na to, że nawet osoby, które znam kupują tam premium to raczej dużą konwersję w tym segmencie mają, tym bardziej że tam wieczorami bez VIP'a nic nie oglądniesz bo są limity.


RE: E-mail w zalukaj - tomswi - 04-02-2015 22:13

Teraz te "cwaniaczki" potrafią wprowadzić takie limity nawet w nocy w środku tygodnia Wink