Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash (/Temat-Pytanie-do-uzytkownikow-zarabiajacych-na-roznych-serwisach-PPA-oprocz-HighCash-107772)



Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - lolekxp - 03-02-2015 15:19

Hej witam, zarabiam na HighCash od roku juz prawie na autopilocie gdyz siedze bardziej w CPA i Premium SMS, co miesiac regularnie prawie dostaje info że odejmują mi od wypłaty kasę za fraudy np. w tym miesiącu 17$, dodatkowo zauważyłem że autopilot nabił mi 200,12$ lecz w zleceniu wypłaty piszę 199,27$ zamiast tych właśnie 200,12$ a to z fraudów 17$ to mi odejmuja podczas przelewu w złotówkach na konto dopiero.

Chciałem wrócić do PPA ale pragnę wiedzieć czy na FireCash, Sharebay, AstroCash też tak się dzieje, że co miesiąc odejmują Wam po 10-20$ za fraudy? i czy kwota którą zarobiliście w miesiącu różni się od tej co została zlecona do wypłaty ? rozumiem nie cały dolar różnicy jest między tym co zarobiłem w miesiącu ale jak tak od każdego użytkownika miał by być to wychodzi nawet fajna suma, nie wiem czy pozostać na tym samym serwisie bo jest w miarę ok nawet czy zacząć upload na innym ?, bo jeśli tak jest w innych serwisach to nie mam się czym przejmować widocznie, pozatym nowy highcash jest w wersji beta już prawie rok co też mnie niepokoi...

Prosiłbym Was drodzy earnerzy o info jak wygląda ta sprawa na serwisach PPA na których Wy zarabiacie ? bo mam już kilka nowych domen do uzupełniania i nie wiem czy nie warto podpiąć je pod inny serwis jeśli to ma mi dać więcej korzyści, w końcu to forum o zarabianiu i my użytkownicy wymieniamy się informacjami odnośnie tego jak zarobić i gdzie nieprawdaż Wink Dzięki z góry Smile


RE: Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - daniel42na - 03-02-2015 15:29

Highcash jest w beta rok a astrocash od 3 lat Jerk2
AC na pewno odradzam bo olewają userów i support, trudno cokolwiek załatwić.
Sprawdź serwisy zagraniczne i pewniejsze np. CPAGrip.


RE: Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - lolekxp - 03-02-2015 15:33

Ha to nie mam jeszcze co narzekać Big Grin bo własciwie HighCash jeśli chodzi o support to na prawdę można pochwalić, kontakt z nimi jest idealny, więc astro widzę nie powinno chyba mieć tu działu nawet z tego co napisałeś Jerk2 CPAGrip musi mieć WH na FR tylko z tego co wiem i nie zbyt mi to pasuje bo w GH siedze i BH troche Wink

edit. Ok nowe blogi jednak na CPA bede dalej stawiać, miałem już przyjemność porozmawiać prywatnie z userem FireCash który twierdzi że stawki za leady są tragiczne niskie nie raz a szczególnie za FR można się rozczarować, a wyłączanie ich powoduje brak leadow w większości przypadków, astro jest betą 3 lata i kontakt z tego co czytam beznadziejny, a do HighCash ciężko mi mieć pretensje gdyż prawda jest taka że beta to beta i nie może być wszystko w 100% działające dlatego szukałem zastępstwa ale widzę że niema z Polskich serwisów pola do popisu Big Grin także wrócę na PPA po oficjalnym starcie bo HighCash to świetny kontakt i polecam w tej kwestii ten serwis.


RE: Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - Klin - 03-02-2015 22:11

Tylko cpagrip, jesli chodzi o fr to przekierowanie na oferty z innej sieci np cpalead i po problemie. Jestem zadowolony


RE: Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - makingmoney - 03-02-2015 22:45

...


RE: Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - lolekxp - 04-02-2015 01:16

a jak wyglada rozliczanie sie z CPAGrip jesli mam swoja dzialanosc gospodarcza? ktoś z Was wysyla im rachunki? rachunki musza byc po angielsku? i co w nich wpisac ze za co to jest ? bo umowy o dzielo pewnie tam nie dostajecie, jedni rozliczaja sie pewnie jako inne dochody ale jak w moim przypadku to bedzie ? ktos ma DG i wysyla im rachunki ? bardzo pomocna by byla ta odpowiedz

zostawiam reputy za pomoc

btw. makingmoney mógłbyś troche lepszy przyklad dac bo jak ktos z userow ma siostre to moze sie jeszcze obrazic i wziac to do siebie hehe ;p


RE: Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - daniel42na - 04-02-2015 08:41

Rachunki wysyłasz jak zleceniodawca/klient tego wymaga, ten serwis tego nie wymaga więc nie wysyłasz. Rozliczasz się z tego co dostaniesz na konto/paypala.


RE: Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - lolekxp - 04-02-2015 11:44

Ok Daniel, myślałem że nikt mi już w tej kwestii nie udzieli odpowiedzi, dzięki i rep++ dla Ciebie kolejny raz Wink


RE: Pytanie do użytkowników zarabiających na różnych serwisach PPA oprócz HighCash - Polak123 - 04-02-2015 20:51

(03-02-2015 22:11)Klin napisał(a):  Tylko cpagrip, jesli chodzi o fr to przekierowanie na oferty z innej sieci np cpalead i po problemie. Jestem zadowolony

Masz jakieś fajne rozwiązanie jak to zrobić na zwykłej stronie php bez wordpressa?