Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna (/Temat-Konta-na-facebook-i-weryfikacja-telefoniczna-107755)



Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna - Buka11 - 03-02-2015 09:46

Oferuję: Założenia fakekonta z weryfikacją telefoniczną lub samą weryfikację w przypadku założonego już profilu.
Cennik:
Weryfikacja telefoniczna gotowego profilu: 20gr - 50gr
Założenie czystego profilu na facebook z weryfikacją telefoniczną: 80gr - 1zł
Założenie fakekonta z weryfikacją telefoniczną i 200 znajomymi i dołaczenie do 30 grup: 3zł - 7zł
FAKE KONTO + WER TEL + FANPAGE Z 100 FANAMI: 3zł-5zł

Czas realizacji zależy od ilości zamówień

Najlepiej napisać na PW swoje wymagania ja postaram się dobrać ofertę.
Pozdrawiam i zapraszam do zakupu.


RE: Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna - Waldes93 - 12-02-2015 14:41

Odezwij się do mnie Buka11. Potrzebuje ponownie kodu na numer, który wykupiłem albo usuń wiadomości. Pilne!Smile


RE: Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna - Krakersik - 12-02-2015 14:53

Interesują mnie czyste konta ze stażem. Z weryfikacją telefoniczną tylko.


RE: Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna - kalipawel2 - 13-02-2015 14:00

Cześć chciałbym zakupić konta fb ze zrobiona weryfikacją tel jaka cena takiego konta ? Nie musi miec znajomych i grup . Konta są świeże czy mają juz trochę czasu ? Interesuje mnie około 10 kont . Odpisz na PW


RE: Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna - Majka - 28-02-2015 09:30

Czy te konta byłyby odpowiednie do szukanych przeze mnie?
http://zarabiam.com/Temat-Kupie-konta-facebook-109211


RE: Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna - Szaman1644 - 28-02-2015 09:53

Hej. Chętnie zakupie z 10-15 kont. Pisz PW Big Grin


RE: Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna - Sebqu - 28-02-2015 22:07

A numery do weryfikacji sprzedajesz? Bo mnie by same numery interesowały


Konta na facebook i weryfikacja telefoniczna - Klin - 28-05-2015 16:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.