Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komisja Wojskowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Komisja Wojskowa (/Temat-Komisja-Wojskowa-107749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Komisja Wojskowa - sheko12 - 27-02-2015 17:59

Kiedyś nie było NATO i nic nie było, dziś żyjemy w innym świecie, wojna nie wybuchnie tak szybko jak myslisz i nie weźmie się z kosmosu.

Przestań oglądać TVN Smile


RE: Komisja Wojskowa - Qwik - 27-02-2015 19:11

(27-02-2015 17:59)sheko12 napisał(a):  Kiedyś nie było NATO i nic nie było, dziś żyjemy w innym świecie, wojna nie wybuchnie tak szybko jak myslisz i nie weźmie się z kosmosu.

Przestań oglądać TVN Smile

Na Ukrainie też tak mówili.W razie wojny Polska musi liczyć tylko na swoich obywateli tak jak każdy inny kraj.


RE: Komisja Wojskowa - Rav656 - 27-02-2015 19:24

Dlatego róbmy hajs. Przynajmniej umrzemy bogaci Big Grin


RE: Komisja Wojskowa - Gremquen - 27-02-2015 19:38

A wiecie kto najbardziej chce wojny?
USA.

Bo ostatnio się sporo zadłużyli (miliardy w zł) na rozbudowę swojego wojska, które teraz im się nie przydaje.
Za pare lat Chiny będą potężniejsze od USA.

Jeśli rozpętać wojnę, to dla USA teraz jest najlepszy moment.

Pozdrawiam i nie wierzcie w to co mówią w TV tylko oglądajcie internety Smile


RE: Komisja Wojskowa - sheko12 - 28-02-2015 08:00

Zajmijcie się sobą a nie wojnami Smile

W internecie też są pierdoły, trzeba szukać prawdziwych źródeł których jest niewiele, niestety.

'' Na Ukrainie też tak mówili'' hmm, ok, ale Ukraina sama sobie dała tak naprawdę powód, w Polsce nie ma nawet nic, co mogloby przynieść korzyści dla kraju ktory chciałby wojny (odpukać) my nie mam nic, co można o to walczyć, teren ? na co im!

Manipulacja się szerzy, każde wiadmości z WP, TVN-u, Wydarzeń z Polsatu jest czystą grą manipulcyjną, grą na waszą psychike, Onet czasami wrzuca, Niezależna czasami też jakieś konkretniesze info a nie jakieś pierdoły.

Nie ogladam wiadomości i nie czytam od kilku lat i dobrze mi z tym, mam na myśli polityke, a nie wypadki......
Pozdrawiam : )


RE: Komisja Wojskowa - Madroxx - 01-03-2015 16:01

Lepiej z jeżem mieć stosunek niż z rezerwą porachunekTongue


RE: Komisja Wojskowa - domin_dz - 01-03-2015 16:16

III WŚ wybuchnie prędzej czy później, tego nie da się uniknąć niestety. Pytanie tylko czy rezerwiści będą w ogóle potrzebni do walki w przypadku, gdy będzie to wojna z użyciem broni masowego rażenia? Dwa pociski, które były nawet 100 razy słabsze od tych tych dzisiejszych zmiotły z powierzchni ziemi 110 tys. ludzi (Nagasaki, Hiroszima) + nie wiadomo ile zginęło po jakimś czasie przez chorobę popromienną.


RE: Komisja Wojskowa - Qwik - 01-03-2015 16:19

(28-02-2015 08:00)sheko12 napisał(a):  Zajmijcie się sobą a nie wojnami Smile

W internecie też są pierdoły, trzeba szukać prawdziwych źródeł których jest niewiele, niestety.

'' Na Ukrainie też tak mówili'' hmm, ok, ale Ukraina sama sobie dała tak naprawdę powód, w Polsce nie ma nawet nic, co mogloby przynieść korzyści dla kraju ktory chciałby wojny (odpukać) my nie mam nic, co można o to walczyć, teren ? na co im!

Manipulacja się szerzy, każde wiadmości z WP, TVN-u, Wydarzeń z Polsatu jest czystą grą manipulcyjną, grą na waszą psychike, Onet czasami wrzuca, Niezależna czasami też jakieś konkretniesze info a nie jakieś pierdoły.

Nie ogladam wiadomości i nie czytam od kilku lat i dobrze mi z tym, mam na myśli polityke, a nie wypadki......
Pozdrawiam : )

Ale z ciebie ignorant.Polska ma położenie strategicznie na mapie Europy do tego bogate zasoby dóbr naturalnych i wiele innych.Cała twoja edukacja poszła na marne najlepiej będzie jak zwrócisz pieniądze za twoja edukacje.


RE: Komisja Wojskowa - twardy - 01-03-2015 16:23

Najgorzej to zyc w kraju, za ktory szkoda umierac. Dostaniesz karabin do lapy i gdzies Cie wysla na frant a ten pozal sie boze rzad spierdzieli gdzies do UK Wink


RE: Komisja Wojskowa - Mailowiec - 01-03-2015 16:50

Spokojnie w Polsce jest tylko 3 mln sztuk broni z czego 50% do wyrzucenia a amunicji zabraknie po 2 tygodniach.