Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komisja Wojskowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Komisja Wojskowa (/Temat-Komisja-Wojskowa-107749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Komisja Wojskowa - sheko12 - 01-03-2015 16:51

Nie jestem ignorantem Tongue po prostu uważam, by nie skupiać się wyłącznie na jednej kwestii jaką jest Wojna której aktualnie tutaj nie ma, aczkolwiek Wy o niej trąbicie, okej, Qwik, w porządku, szanuje twoje zdanie i nastawienie innych użytkowników Wink

Po prostu nie ma sensu non stop się tym zamartwiać, warto mieć to na uwadze, ale bez jaj Smile

domin, Wróżbita Maciej Ci to przewidział ? nie zakładaj nic z góry Wink

P.S Dobra naturalne, raczej chodziło mi o coś innego, ale nie będę tego rozpisywał, zbyt bardzo musiałbym to tłumaczyć.


RE: Komisja Wojskowa - ovberg - 02-03-2015 16:15

Swojego terminu jeszcze nie znam, ale będzie pewnie w tym miesiącu.
Cały zabieg podobno trwa krótko, tylko trzeba w kolejce się wystać/wysiedzieć.
Spodnie w dół i za ojczyznę! Smile


RE: Komisja Wojskowa - Slight - 02-03-2015 16:33

No ja w kolejce się trochę wysiedziałem.. Przyszedłem na 8 tam i dali mi teczkę, więc poszedłem na świetlicę czekać (ukryta prawda leciała Big Grin). Czekam, 10'30 jest, a tu dalej mnie nie wołają.. więc poszedłem się zapytać, czemu mnie nie wołają, a tu trzeba było się zarejestrować. pokerface Ale jakoś wepchnęli mnie w kolejkę i było git. Big Grin


RE: Komisja Wojskowa - sheko12 - 02-03-2015 16:57

Ja mam w środe już Big Grin

P.S no ja myśle, że krótko, szkoda mi czasu, w końcu to dzień na L4 Big Grin


RE: Komisja Wojskowa - sheko12 - 04-03-2015 13:07

Po komisji : D

Nie było ściągania gaci jak przypuszałem, wszedłem na spontanie do gabinetu, stały dwa parawany, za jednym kazał się rozebrać do gaci, podstawowe badania, waga, mierzenie, ciśnienie i jakieś pierdoły z czytaniem.

Kazał mi usiąść na krześle bo ciśnienie mierzył, patrze w prawo, drugi parawan, taki inny niż inny i tam kozetka, byłem 20000% pewny, że mnie zaraz tam weźmie i usłysze ten głosik ''zdejmij majtki'' Jerk a dziś rano jechałem z kolegą który przechodził komisje rok temu, opowiadał mi, że były dwa parawany, była kozetka, kładł się tam i zaczynało się macanie, z jego opowieśi wyglądało to identycznie Big Grin

ściema po stronie lekarza chyba Big Grin


RE: Komisja Wojskowa - TeYroXOfficial - 06-03-2015 00:16

@[sheko12]
Po prostu lekarz jak Cie zobaczył to nie chciał ryzykować macając Cie beka


RE: Komisja Wojskowa - sheko12 - 06-03-2015 06:55

@TeYroXOfficial to widocznie każdy z 25 osób jest taki brzydki Wink


RE: Komisja Wojskowa - krzysio3001 - 13-03-2015 14:57

U mnie więcej trwały formalności niż całe badanie. Robili to tak na odpie*dol, bo niektórym nawet nie kazali czytać tablicy z literkami, i wpisywali sami z siebie wadę wzroku Smile
Fakt faktem, że trzeba było rozebrać się do gaci. Wchodziło się ok. 2-3 osoby.
W moim wypadku był to striptiz dla seniorek, bo cała komisja to kobiety w podeszłym wieku Lol


RE: Komisja Wojskowa - WHIT3_PROBL3M - 13-03-2015 17:36

(13-03-2015 14:57)krzysio3001 napisał(a):  U mnie więcej trwały formalności niż całe badanie. Robili to tak na odpie*dol, bo niektórym nawet nie kazali czytać tablicy z literkami, i wpisywali sami z siebie wadę wzroku Smile
Fakt faktem, że trzeba było rozebrać się do gaci. Wchodziło się ok. 2-3 osoby.
W moim wypadku był to striptiz dla seniorek, bo cała komisja to kobiety w podeszłym wieku Lol

To pewnie się fajnie bawiły beka


RE: Komisja Wojskowa - sheko12 - 13-03-2015 20:59

toć w tym roku to ściema jak nie wiem jest, rozbierałem się do gaci tylko po to, by zmierzył mi ciśnienie i czytanie z tablicy Big Grin

Dobrze, że koszuli w ten dzień nie ubrałem tylko sweterek, rozebrać się wolno, ubrać się szybko, szybko, szybko i po krzyku Tongue