Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Parę pytań o PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Parę pytań o PPI (/Temat-Pare-pytan-o-PPI-107727)



Parę pytań o PPI - chrunchips123 - 02-02-2015 19:06

Cześć, chciałbym spróbować zarobić trochę w PPI jednak najpierw mam parę pytań odnośnie tej metody.
1.Lepiej jest wrzucać mało filmów ale dodawać do nich lajki/wyświetlenia czy może wrzucać masowo filmy metodą set and forget?
2.Na filmach pobranych od innych użytkowników można coś zarobić czy lepiej tworzyć własne?
3.Jak uniknąć szybkiego bana wrzucając masowo filmy na wielu kontach? Próbowałem metody set&forget jednak na drugi dzień 3/4 kont zostało zablokowanych.


RE: Parę pytań o PPI - paoz - 02-02-2015 23:12

1. Moim zdaniem lepiej dodac kilka, ale wartosciowych filmow. lepiej isc w jakosc, nie ilosc.
2. Mozna zarobic, ale musisz zmienic ich md5, czyli po prostu uciac kawalek filmu z poczatku badz na koncu. Mozesz uciac nawet ulamek sekundy, a suma kontrolna sie zmieni Smile
3. Tutaj musi ktos inny odpowierdziec Tongue


RE: Parę pytań o PPI - entreri1pl - 03-02-2015 09:30

Z tym youtubem to ciężko jest, i ciężko go wyczuć. Dla przykładu powiem Ci jak wyglądała ostatnio praca z yt u mnie.
Wrzucałem filmy partiami po około 5 filmów naraz, partie w różnych odstepach czasu (mam tu na myśli dni)- każdy na inne konto(filmy ładnie promowałem aby były w topce), niestety z jednego ip gdyż nie mam możliwość zmiany. Przy logowaniu na konta oczywiście czyszczenie przeglądarki itp.
jakiś tydzień temu dostałem masowego filtra tych filmów czy nie wiem jak to nazwac. Poprostu blokneli mi 80% filmow- za spam/niewłaściwe treści.
I najlepsze w tym jest to że te filmy do kasacji wybrali losowo moim zdaniem. Po prostu po 3-4 filmy z każdej partii która wrzucałem. Padło trochę filmów co trzymały się 3 miesiące i tez takie co były zaledwie tydzień.
I efekt taki ze nadal zostało mi parę filmów które maja ponad 3 miesiące i wciąż przynoszą dochody.
Wiec jak to mówiłem moim zdaniem yt ciężko wyczuć i nie wiadomo co sie stanie.