Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dobry skracacz na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: dobry skracacz na fb (/Temat-dobry-skracacz-na-fb-107723)



dobry skracacz na fb - dsfhaf - 02-02-2015 17:56

Poszukuję dobrego skracacza na fb z maskowaniem, widziałem temat założony bodajże przez surfera i większosc skracaczy albo nie działa albo po wklejeniu linku 2 razy fb juz go blokuje. Ostatnio długi czas korzystałem ze strony skroc.pl ale teraz fb ją zablokowal, zna ktos podobne strony ktorych fb nie zablokuje?


RE: dobry skracacz na fb - DzejkobPL - 02-02-2015 18:15

Wlasna domena + skrypt?

• Wysłane z urządzenia mobilnego. •


RE: dobry skracacz na fb - dsfhaf - 02-02-2015 18:24

do tego pomysłu jestem raczej mało optymistycznie nastawiony bo znalazłem jakiś skracacz na hostingu cba.pl i caly serwer cba byl zablokowany. No ale dzięki poszukam może podziała Wink

ma ktos jakies inne propozycje?


RE: dobry skracacz na fb - nykkusek - 02-02-2015 19:03

To chyba oczywiste, że takiego skracacza się nie stawia na darmowej domenie, tym bardziej od cba.pl .. Spróbuj z darmowymi aliasami albo skracacz ale na WŁASNYM hostingu i najlepiej WŁASNEJ domenie (np. na az.pl jest 6 domen za free na rok czasu)


RE: dobry skracacz na fb - dsfhaf - 02-02-2015 20:25

to wszystko chyba na nic, zrobiłem własną str www zrobilem na niej odnosnik do strony wlasciwej z subskrypcja, wiem ze moze to obnizyc konwersje ale chcialem sprawdzic. Na poczatku niby wszystko ok. Wkleilem link z 15 razy i teraz wyskakuje ze link moze byc niebezpieczny. Chyba fb nalozyl ograniczenia zeby nie spamowac linkiem . ;/ wie ktos jak to obejsc?


RE: dobry skracacz na fb - kafanoox - 02-02-2015 20:38

zauważyłem że na facebooka można dodać wszystko przez skracacze z opcją splash.
testowałem na programach partnerskich XXX gdzie nie wystarczało zwykłe maskowanie.
co lepsze nawet short.st nie pomagało bo ukryty link był wykrywany z automatu.
wczoraj przeniosłem własny skraczacz na nowy skrypt i jak na razie działa.
filmwebtv.pl
jak macie jakieś wolne domeny to mogę spróbować podpiąć.


RE: dobry skracacz na fb - dsfhaf - 02-02-2015 20:49

czy takie skracacze są dostępne online? wiekszosc chyba nie ma takiej opcji


RE: dobry skracacz na fb - asiorek - 02-02-2015 21:57

@up kupujesz hosting na bizneshost do tego podpinasz kilka domen pl z az gdzie sa za free Wink potem wrzucasz skrypt jaki kolwiek nulled Wink dobrze konfigurujesz, przyzyczajasz fejsa do twojego linku czyli na poczatku przez jakies kilka dni wrzucasz 5 - 10 postow na dzien i po dajmy 5 dniach z 10 zrob 15 potem z 15 zrob 20 i tak az fejs bedzie smigac
;D


dobry skracacz na fb - surfer0700 - 03-02-2015 13:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.