Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja zdjęciowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Weryfikacja zdjęciowa (/Temat-Weryfikacja-zdjeciowa-107719)

Strony: 1 2


Weryfikacja zdjęciowa - Pysik-89 - 02-02-2015 16:53

Wykonam weryfikację zdjęciową na facebook-u z zaznaczaniem nazwisk
Czas oczekiwania od paru minut do 24 godzin
Cena- 5 zł do negocjacji. Płatne po wykonaniu usługi.
Płatność PayPal lub przelew ( Mbank )

Kontakt pw lub gg 41992973


RE: Weryfikacja zdjęciowa - Szaman1644 - 02-02-2015 16:58

Uważałbym na tego Pana Big Grin

[Obrazek: oed1uv.jpg]


RE: Weryfikacja zdjęciowa - Pysik-89 - 02-02-2015 17:05

Człowiek się uczy, a tym bardziej internet Wink
Jeżeli będzie mieć Pan jakieś realne zastrzeżenia co do mojej pracy to wtedy proszę udzielać swoich "ostrzeżeń" a tym samym wykonuje weryfikacje przed płatne, najpierw praca potem zapłata.. czyżby to dla Pana zagrożenie utracenia klientów ? Smile


RE: Weryfikacja zdjęciowa - ciaciek1991 - 02-02-2015 17:09

Widząc post wyżej użytkownika Szaman to szybko "ten człowiek się uczy" Big Grin No ale nie mi oceniac. Skoro użytkownik najpierw pracuje a potem się mu płaci to może i wszystko oki.


RE: Weryfikacja zdjęciowa - Pysik-89 - 02-02-2015 17:11

A nawet bardzo szybko Wink Takie mamy czasy Smile Trzeba szybko i sprawnie sobie radzić, no ale niestety nie wszyscy mogą się z tym pogodzić Smile
Jak mówiłem płatność tylko i wyłącznie po wykonanej usłudze


RE: Weryfikacja zdjęciowa - Szaman1644 - 02-02-2015 17:16

Zatem pozazdrościć twojemu mentorowi lub przyszłemu mentorowi. Jak w takim tempie idzie nauka to gratki Big Grin

Sorki jeszcze raz za Exclamation ale musiałem napisać.


RE: Weryfikacja zdjęciowa - Pysik-89 - 02-02-2015 17:19

Dobrze wiesz że odblokowanie konta ( weryfikacja ) na fb jest zdecydowanie dosyć prosta, a system łatwy do przechytrzenia.. Proponowałem Ci taką usługę bo nie miałem czasu się w to bawić ale postanowiłem że trochę się wkręcę i sam to zrobię.
Masz za co przepraszać bo następnym razem zamiast pisać niepotwierdzone informację i odstraszać ludzi mógłbyś sam sprawdzić czy takie usługi faktycznie świadczę, tym bardziej jeżeli płatności są po wykonanej pracy.


RE: Weryfikacja zdjęciowa - Szaman1644 - 02-02-2015 17:22

Z chęcią prześle ci konto do weryfikacji zaraz na PW. Będziesz mógł się wykazać.


RE: Weryfikacja zdjęciowa - Kickster - 02-02-2015 20:23

Do mnie wczoraj pisal zeby mu zrobic weryfikacje ale ze nie ma kasy, napisalem mu zeby napisal jak juz bedzie mial, a on ye*nał focha i jak widac nawet temat zalozyl ze se sam robi xD Graty Idea

edit:
sory, dzisiaj!


RE: Weryfikacja zdjęciowa - Szaman1644 - 03-02-2015 19:41

Wysłałem konto do weryfikacji, odpisał, że do 24h będzie gotowe, a niestety jak się nie mylę minęło już dużo więcej Tongue

Nadal żadnej odpowiedzi nie dostałem!