Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc z językiem angielskim - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pomoc z językiem angielskim (/Temat-Pomoc-z-jezykiem-angielskim-107702)



Pomoc z językiem angielskim - ciekma - 02-02-2015 14:29

Witam wszystkich forumowiczów Smile
Podejmę się tłumaczeń jeśli ktoś by potrzebował z angielskiego na polski i odwrotnie. Cena do ustalenia (od razu mówię że symboliczna) lub w zależności od trudności i obszerności w ramach koleżeńskiej pomocy. Ukończyłem studia z filologii angielskiej i pracowałem w UK więc chętnie sobie będę utrwalał nadal ten język aby nie wyjść z wprawy Big Grin


Jeśli ktoś czegoś potrzebuje: przetłumaczyć, wytłumaczyć czy ma problem z zadaniem domowym to pisać śmiało Wink


RE: Pomoc z językiem angielskim - Buka11 - 04-02-2015 12:57

Na pewno skorzystam Wink


RE: Pomoc z językiem angielskim - i'wiki - 04-02-2015 13:51

a jaka cena tak wstepnie?


RE: Pomoc z językiem angielskim - ciekma - 04-02-2015 18:48

Z ceną to ciężko mi powiedzieć gdyż to zależy od trudności zadania. Powiedzmy że od 0-5 zł. Nie chodzi mi o to żeby zbić fortunę.

Chyba że będzie to bardzo długi tekst powiedzmy parę stron czy coś takiego to się dogadamy na pewno nie zedrę z nikogo Smile
Poza tym zanim przystąpiłbym do tłumaczenia to podaję cenę więc masz możliwość wyboru Smile


Pomoc z językiem angielskim - Klin - 28-05-2015 16:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.