Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
blokada paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: blokada paypal (/Temat-blokada-paypal-107634)



blokada paypal - bartex89 - 01-02-2015 17:48

Witam,

Miałem zweryfikowane full konto paypal. Dzis chce wyplacic 500 zł i dostaje blokade.

Zweryfikowałem wiekszosc:


[Obrazek: aaaa.jpg]


Ale nie wiem o co chodzi o przeslanie dokumentow, moge sie domyslic ze to faktury ...

Ale jak mam wyslac fakture od digadz, 45 zł od znajomego czy platnosci od fivver ?


Dodatkowo nie mam mozliwosci wejscia w kontakt etc bo strona robi sie niedostepna.


posiada ktos wiedze nt albo nr telefonu ?




Po wyslaniu screenow odblokowalai ale dostalem reprymendę...


Cytuje:

"Sprawdziliśmy już Twoje konto i przywróciliśmy do niego normalny dostęp.

Doceniamy Twoją cierpliwość i dziękujemy za pomoc w naszych staraniach o to, aby system PayPal był najbezpieczniejszym i najbardziej zaufanym rozwiązaniem w dziedzinie płatności internetowych.

W systemie PayPal oferujemy dwa rodzaje transakcji: prywatne oraz komercyjne. Przelewy prywatne dotyczą przesyłania pieniędzy pomiędzy przyjaciółmi lub krewnymi, natomiast transakcje komercyjne dotyczą sprzedaży towarów lub usług. Sprzedającego, który otrzymuje płatności za oferowane towary lub usługi, obowiązują opłaty za transakcje komercyjne.

Po przeanalizowaniu Pana konta zauważyliśmy, że niektórzy klienci wysyłają Panu przelewy prywatne za zakup towarów lub usług. Dotyczy to np. transakcji o numerze identyfikacyjnym

(tu 2 numery odebranych platnosci od Digadz)...


Prosimy mieć na uwadze, że jest to wbrew warunkom określonym w naszej Umowie z Użytkownikiem. Dlatego prosimy, aby poinformował Pan swoich klientów o wybieraniu transakcji komercyjnych w przypadku płacenia za towar lub usługę.

Jeśli zauważymy, że transakcje naruszające warunki naszej Umowy z Użytkownikiem wciąż będą miały miejsce, może zajść konieczność zablokowania Panu opcji otrzymywania bezpłatnych przelewów prywatnych. W tym przypadku będą Pana obowiązywały opłaty za wszystkie płatności otrzymywane za pomocą systemu PayPal.

Aby uzyskać więcej informacji na temat opłat i rodzajów transakcji, prosimy kliknąć łącze Umowy prawne u dołu dowolnej strony serwisu PayPal, następnie łącze Umowa z Użytkownikiem usługi PayPal i przejść do punktu 8. "


Czyli jak to mam interpretowac? Zrezygnować z Digadz? Fiverr tez wysyla mi zle platnosci?


RE: blokada paypal - Szaman1644 - 01-02-2015 19:49

W sensie, że powinieneś otrzymywać od firm zapłatę jako za towar lub usługę. Taka zapłata u ciebie na koncie będzie widniała obok niej możliwość jej zwrotu czy coś takiego. Wtedy jest to na 100% zapłata, z której PayPal dostaje jakiś %.


RE: blokada paypal - marcel_kk - 01-02-2015 20:05

(01-02-2015 17:48)bartex89 napisał(a):  Jeśli zauważymy, że transakcje naruszające warunki naszej Umowy z Użytkownikiem wciąż będą miały miejsce, może zajść konieczność zablokowania Panu opcji otrzymywania bezpłatnych przelewów prywatnych. W tym przypadku będą Pana obowiązywały opłaty za wszystkie płatności otrzymywane za pomocą systemu PayPal.

@[bartex89] masz identyczną sytuacje jak ja rok temu.
Na tą chwile jeszcze będziesz miał wszystko na koncie PayPal po staremu, ale zapewne po kilku przelewach na Twoje konto jako "Rodzinie i znajomym" z automatu narzucą Ci opłaty od każdej transakcji 0,80 zł + 2,9%.


RE: blokada paypal - bartex89 - 02-02-2015 15:14

Nie mam wplywu na wypłaty z fiverra czy tez z digadz, ale się obawiam zablokowanego konta na stałe.

Na chwilę obecna w cimno wziałbym te 0,80 zł + 2,9%, ale jak to wyglada w praktyce?
Prywatnego przelewu nie dało się zwrocic, wiec ten pozostanie taki sam + tylko opłaty?

Jeszcze sie moge jakiejs niespodzianki spodziewac?


RE: blokada paypal - marcel_kk - 02-02-2015 15:21

Pozostaw tak jak jest, dostaniesz kilka darmowych przelewów
na które nie masz wpływu że takie będą.
Zmiana nastąpi automatycznie, poznasz po tym że od każdego przelewu
czy to jako "Rodzinie i znajomym" czy "Płace za towary i usługi" będzie pobierana
opłata w wysokości 0,80 zł + 2,9%.