Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] strone z hackami do gier + teksty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [sprzedam] strone z hackami do gier + teksty (/Temat-sprzedam-strone-z-hackami-do-gier-teksty-107600)



[sprzedam] strone z hackami do gier + teksty - raluh - 01-02-2015 11:05

1.Nazwa przedmiotu : Strona z hackami + dodatkowe teksty na nią
2.Opis przedmiotu : Sprzedam stronę z hackami (aktualnie jest ich tam 18 (strona w formie bloga)) oraz dodatkowo 65 tekstów na nią. Strona dziennie notuje ~80 UU wg. google Analytics (codziennie rośnie). Dodatkowo na stronie pojawiają się pierwsze zarobki. Link oraz informacne na PW. Oczywiście brak banów/filtrów od google Smile Strona zarabia.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : Prywatna Wiadomość
5.Cena : 50 pln.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP / Przelew Bankowy


RE: [sprzedam] strone z hackami do gier + teksty - Szaman1644 - 01-02-2015 11:09

Nie przesadziłeś z cena Tongue Ja kiedyś swoją próbowałem sprzedać za tyle, a miałem na niej ponad 80 wpisów i mi się nie udało Big Grin Pomimo tego życzę powodzenia.


RE: [sprzedam] strone z hackami do gier + teksty - raluh - 01-02-2015 11:14

(01-02-2015 11:09)Szaman1644 napisał(a):  Nie przesadziłeś z cena Tongue Ja kiedyś swoją próbowałem sprzedać za tyle, a miałem na niej ponad 80 wpisów i mi się nie udało Big Grin Pomimo tego życzę powodzenia.

Czemu mial slużyc ten post? Nie można dać ceny do uzgodnienia to trzeba jakąś wpisaćSmile Dogadać się zawsze można co do ceny Smile


RE: [sprzedam] strone z hackami do gier + teksty - Bot - 04-02-2015 16:45

jest możliwość sprzedaży samych tekstow?


RE: [sprzedam] strone z hackami do gier + teksty - raluh - 04-02-2015 18:34

Tak, jest możliwość proszę o PW


RE: [sprzedam] strone z hackami do gier + teksty - Bot - 04-02-2015 20:20

i jeszcze pytanie blog jest ANG czy PL?


[sprzedam] strone z hackami do gier + teksty - surfer0700 - 03-04-2015 11:47

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.