Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Hit 2015? :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Nowy Hit 2015? :) (/Temat-Nowy-Hit-2015-107592)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nowy Hit 2015? :) - SlusseR - 02-02-2015 11:35

Dobra nutka, też tworzę w fl studio super programik. Big Grin
Rób to dalej bo świetnie Ci idzie ! Smile


RE: Nowy Hit 2015? :) - karor - 02-02-2015 11:41

za tydzień na esce! Big Grin


RE: Nowy Hit 2015? :) - AnnaKa - 02-02-2015 14:21

WoW Big Grin
@[mikiniki]
@[LeftwardBus88]
@[SlusseR]
@[karor]
Dziękuję wam za mega motywujące komentarze Smile lecz przesady ale cieszę się niezmiernie że Wam przypadła do gustu ! Smile
Co do wersji bez wokalu, bardzo słabo to brzmi, ponieważ jest zbyt 'pusta przestrzeń' wokal myślę że idealnie to uzupełnia.

Co do eski... to hm się pomyśli hehe, wolę 'Zarabiam Records'


RE: Nowy Hit 2015? :) - Scoobyx - 02-02-2015 14:28

Jak długo już tworzysz muzykę? Powiem, że wcale źle ci to nie wyszło, "amator master"? Wkrótce up na nowy level? Big Grin Podaj link do kanału na YT, chętnie posłucham więcej twoich kawałków Wink


RE: Nowy Hit 2015? :) - AnnaKa - 02-02-2015 14:36

@[Scoobyx] Tutaj masz kanał YouTube : https://www.youtube.com/user/BiggySee
Muzykę tworzę, od lat szczerego dzieciństwa, zaczynałem chyba jak większość na programie typu Ejay.
Początkowo było to układnie klocków. Z biegiem lat uczę się coraz więcej i więcej. Jednakże swój poziom umiejętności określam na bardzo niski póki co.

Były chwile gdy próbowałem wraz ze serdecznym kolegą Markiem, nagrywać Rap. Ja byłem od tworzenia bitów i odpowiedzialny za złożenie tego w całość. To nie wypaliło a ja trafiłem na 'wiocha.pl'.
Po tym nastąpił przełom, zacząłem naukę w kierunku muzyki taneczno-klubowej.
Początkowo jeszcze wcześniej zanim tworzyliśmy rap współpracowałem w Random Media Studio, taki projekcik tworzący Wideo, Muzykę oraz Prace WWW i Projekty Developerskie.
Wracając do bliższych lat, około 2,5 roku temu podjąłem się tworzenia muzyki Pomping, szło całkiem nieźle, aczkolwiek wszystkie sukcesy to zasługa formacji Clubbasse która naprawdę bardzo mi pomogła.
A teraz?
Działam na własną rękę, tworze 4Fun'y no i czasem coś poważniejszego wleci, tak jak ta produkcja.
Liczę na każde odtworzenie które naprawdę sprawia mi dużo radości, wiem że to głupie ale takie odtworzenia naprawdę cieszą człowieka, a już nie wspomnę o komentarzach. Właśnie dlatego postanowiłem podzielić się z wami na forum moją muzyką.


RE: Nowy Hit 2015? :) - Yoshimitsu - 02-02-2015 14:39

dobra nutka, 7/10 ode mnieWink


RE: Nowy Hit 2015? :) - mikiniki - 02-02-2015 14:40

Ja też poproszę więcej jak masz... Najlepiej w pliku jakimś itp ... Smile


RE: Nowy Hit 2015? :) - AnnaKa - 02-02-2015 14:44

@[mikiniki] Dodałem kanał na YT tam jest więcej, no i na soundcloud tym co jest własnie ta produkcja Smile


RE: Nowy Hit 2015? :) - Yabuza - 02-02-2015 14:47

Fajnie fajnie 7/10 akurat tego gatunku słucham mało. Nie lubie zbytnio go, ale ta nuta jest naprawdę miła dla ucha : ) Oczywiście powodzenia w dalszym tworzeniu. Jakie lubisz tworzyć utwory? Chodzi mi gatunki muzyki?


RE: Nowy Hit 2015? :) - AnnaKa - 02-02-2015 14:49

Big room
Scouse House 'Vixa'
House
Electro House
Trance
Rap - Ale nie mam z kim ponieważ tworzę bity.