Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Independent Fixed Matches - sciema czy king? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Independent Fixed Matches - sciema czy king? (/Temat-Independent-Fixed-Matches-sciema-czy-king-107573)

Strony: 1 2


Independent Fixed Matches - sciema czy king? - DavidBeckham - 31-01-2015 20:49

Niedawno trafiłem na stronę na facebooku, która zamieściła darmowe poprawne wyniki z kursami bliskimi 10. Czy ktoś z was już o nich słyszał i moze ze 100% pewnoscią napisać, że to scammerzy albo ze faktycznie mają jakieś wtyki? Posty mają dodane jako publiczne, bez opcji "niestandardowe" jak w przypadku większości tego typu stron.. jedynie zastanawiająca jest znaczna ilosc fejkowych na pierwszy rzut oka profili ktore piszą komentarze.

https://www.facebook.com/indfixmat?fref=ts


RE: Independent Fixed Matches - sciema czy king? - Panco122 - 01-02-2015 00:14

Człowieku odpuść sobie Big Grin Albo inaczej, zastanów się, gdybyś miał dostęp do dokładnych wyników, to czy udostępniałbyś je ZA DARMO na fejsbuku? Albo nawet jak to takie fp mają w zwyczaju, sprzedajemy fixa po kursie 26 za 200 zł Big Grin Big Grin

10000% SAFE
MAX BET
NO CHANCE TO LOSE
KING !!!

Czy naprawdę jesteście aż tacy naiwni, że w to wierzycie? Ludzie, włączcie myślenie...


Odp: Independent Fixed Matches - sciema czy king? - Damkofr - 01-02-2015 00:28

wszystkie fp tego typu to fake

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Independent Fixed Matches - sciema czy king? - Maersk - 01-02-2015 01:17

Tym bardziej ze wszystkie komentarze są pisane przez te same osoby, mało tego. Te osoby nie mają żadnej historii na Facebooku. Są to fake konta. Like do strony to parę naiwnych Polaków i reszta turasy.

Odpuśc sobie takie gówno i graj porządnych typerów


RE: Independent Fixed Matches - sciema czy king? - B_Y_K_U - 01-02-2015 04:45

Przeciętny człowiek nie ma dostępu do tego typu informacji o ustawkach... Zdobycie ich jest praktycznie niemożliwe...Undecided


RE: Independent Fixed Matches - sciema czy king? - DavidBeckham - 01-02-2015 15:11

spoko, wiem ze 99% to ściema, ale jak zatem wytłumaczyć że gość dwa razy z rzędu podaje dokładne wyniki i prywatnosć postów jest ustawiona jako publiczne? Smile Dezaktywacja strony i wstawienie ilus postów z roznymi kombinacjami wyników przeciez nie wchodzi w grę, bo w kazdym poscie musialby z kazdego konta lajkowac i pisac komenty, nawet mi jako bezrobotnemu mającemu duzo czasu nie chcialoby się w takie cos bawic Smile slucham wyjasnien ekspertów od FB :>


RE: Independent Fixed Matches - sciema czy king? - Maersk - 01-02-2015 15:16

Stworzył fanpage, dodał typy po meczu z poprawnym wynikiem, włączył edycję posta, ustawił date odpowiadającą mu żeby wyglądało ze dodal post dwa dni przed meczem. Dodawal komentarze po meczu, następnie like I juz. Gotowy fanpage zaczął reklamować jako nowy i niby ze dawał juz dwa typy za darmo i więcej nie da bo juz były. tyle


RE: Independent Fixed Matches - sciema czy king? - DavidBeckham - 01-02-2015 15:20

ale tak się chyba nie da, bo by w historii edycji postu bylo widoczne ze zmienil Smile


RE: Independent Fixed Matches - sciema czy king? - Maersk - 01-02-2015 15:24

Da się. Sam tak robiłem to wiem


RE: Independent Fixed Matches - sciema czy king? - DavidBeckham - 01-02-2015 15:32

smutny ok, to juz wiem zeby nie brac od nich, dzieki