Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o FP i konta na Facebook'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Pytanie o FP i konta na Facebook'u (/Temat-Pytanie-o-FP-i-konta-na-Facebook-u-107565)



Pytanie o FP i konta na Facebook'u - vojtec - 31-01-2015 19:16

Witajcie,
wiem, że jeżeli dostane blokadę na konto to automatycznie przepada też FP założony z tego konta. A jak to jest w drugą stronę?

Przykład: mam fake konto i założyłem z niego FP, który został usunięty. Co się dzieje z kontem?

Mam zamiar postawić kilka fanpage i mam dylemat, czy do każdego zakładać osobne konto, czy wszystkie z jednego, czy konta urealniać (znajomi, wpisy) czy zostawić w stanie "surowym". Z rzeczonych profili nie zamierzam rozsyłać spamu i tym podobnych.

Osoby "doświadczone" w temacie proszę o poradę.


RE: Pytanie o FP konta na Facebook'u - seba274 - 31-01-2015 19:54

A nie lepiej Ci po prostu dodać ten FanPage do swojego realnego konta na FB?


RE: Pytanie o FP konta na Facebook'u - vojtec - 31-01-2015 20:26

Właśnie dlatego zadałem te pytanie. FP będzie na granicy naruszenia regulaminu i może zostać zgłoszony przez innych userów. Dodatkowo nie chciałbym zaśmiecać swojego konta kilkoma Fanpage'ami.


RE: Pytanie o FP i konta na Facebook'u - Kickster - 31-01-2015 21:30

Jak bedzie lamac regulamin to usuna FP i tyle jakbys robil takie FP notorycznie to mogliby Ci zablokowac konto realne nawet ale jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem


RE: Pytanie o FP i konta na Facebook'u - vojtec - 31-01-2015 23:45

W takim bądź razie już wszystko wiem Wink


RE: Pytanie o FP i konta na Facebook'u - Reszka - 01-02-2015 23:06

Ja tam bym wszystko robił na oddzielnych kontach Cool