Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam domeny i strony internetowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam domeny i strony internetowe (/Temat-Sprzedam-domeny-i-strony-internetowe-107481)



Sprzedam domeny i strony internetowe - dart - 30-01-2015 16:58

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam domeny i strony internetowe
2.Opis przedmiotu :

Domeny:
(data ich rejestracji: 24.03.2014)
chomkimuj.pl - 40zł
kakaku.pl - 40zł
radcaprawny.konin.pl - 50zł
bacon.pl - 50 zł
catering.sosnowiec.pl - 20 zł
przedszkole.legnica.pl - 20 zł
podatek-od-nieruchomości.pl - 250 zł
twojewiersze.pl - 100zł (18.03.2014)


Serwisy:
erasmus-gallery.com - serwis a'la demotywatory przeznaczony dla studentów Erasmusa (europejska wymiana studentów). W ciągu kilku miesięcy przy zerowym pozycjonowaniu i jedynie kilkunastokrotnym spamowaniu facebookowych grup skupiających studentów erasmusa miałem:
Wyświetlenia strony: 537 782
CPC: 0,98 zł
Zarobek: 630,69 zł
Dodam do niego fanpage ponad 1200 likeów. Sprzedaję domenę plus całą zawartość (w tym skrypt). Domena ważna do 11.03.2014
Cena: 600zł

poolska.pl - serwis a'la demotywatory z materiałami patriotycznymi.
Ma duży potencjał, ja niestety nie ma czasu go rozkręcać. Zarobiłem na nim około 200zł (adsense) na samym początku a później już przestałem go promować. Sprzedaję domenę, zawartość, skrypt. Zdjęcia i filmy można promować na milionie patriotycznych grup i fp.
Cena: 300zł


4.Kontakt : w temacie albo pw
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew albo paypal.

Kupujący witryny będzie musiał mnie poinstruować jak przesłać mu zawartość stron bo nie wiem czy to ogarnę ale wszystko do dogadania Smile


RE: Sprzedam domeny i strony internetowe - dart - 03-02-2015 04:59

poolska.pl - wstępnie zarezerwowana.


Sprzedam domeny i strony internetowe - Klin - 04-03-2015 18:36

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.