Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki skracacz z maskowaniem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki skracacz z maskowaniem? (/Temat-Jaki-skracacz-z-maskowaniem-107478)



Jaki skracacz z maskowaniem? - addamek - 30-01-2015 15:47

Cześć, wczoraj facebook zablokował możliwość wklejania super skracacza skroc.pl , korzystam teraz z unlinks.net ale wyświetlenia słabo mi wchodzą i myślę że to może być powodem. Znacie jakieś dobre? Ale ważne żeby było z maskowaniem linku.

Dzięki i pozdrawiam


RE: Jaki skracacz z maskowaniem? - rekki - 31-01-2015 14:36

Najlepszym skracaczem jest własny skracacz Wink


RE: Jaki skracacz z maskowaniem? - piotrekprorok - 31-01-2015 23:28

Tak jak napisał rekki. Najlepiej wgraj skracacz na swoją domenę. Jest w sieci wiele skryptów takich skracaczy Wink wystarczy poszukać Smile


RE: Jaki skracacz z maskowaniem? - addamek - 01-02-2015 13:29

No to mi skomplikowaliście sprawę xD nawet nie mam własnej domeny


RE: Jaki skracacz z maskowaniem? - Weeder - 01-02-2015 13:41

Skorzystaj z 1ts.pl , ale zgadzam się z chłopakami że najlepszym skracaczem jest swój własny.


RE: Jaki skracacz z maskowaniem? - asiorek - 01-02-2015 13:49

(01-02-2015 13:29)addamek napisał(a):  No to mi skomplikowaliście sprawę xD nawet nie mam własnej domeny

w tych czasach miec swoja domene to nie problem ; D

Na az domeny pl masz za friko, do tego hosting na rok na bizneshost ( zakup wpln plus kod znizkowy) i skrypt z sieci. Czemu bizneshost ? bo zauwazylem, że tam szybko odświeżają dns, polecił bym ci minthost ale dlugo trzeba czekac na odswiezenie domeny..


RE: Jaki skracacz z maskowaniem? - addamek - 01-02-2015 14:33

(01-02-2015 13:41)Weeder napisał(a):  Skorzystaj z 1ts.pl , ale zgadzam się z chłopakami że najlepszym skracaczem jest swój własny.

1ts.pl nie działa :/ po utworzeniu skrótu stronka not found


RE: Jaki skracacz z maskowaniem? - Szaman1644 - 01-02-2015 14:37

Z gotowych, często używałem nurl.pl. Stronkę mogę polecić, ale od czasu do czasu serwery padają niestety.


RE: Jaki skracacz z maskowaniem? - Foxenpl - 01-02-2015 15:23

u6u.pl albo własny, w sygnaturce możesz kupic