Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Problem] Weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: [Problem] Weryfikacja (/Temat-Problem-Weryfikacja-107447)



[Problem] Weryfikacja - Better_Faster - 30-01-2015 04:10

Cześć

Moje pytanie jest związane z poniższym problemem.
Posiadam konto z blokadą na facebooku.
Najpierw pokazuje mi się weryfikacja zdjęciowa, po jej zakończeniu pojawia się weryfikacja poprzez ID (dowodowa).
Powiedźcie mi czy weryfikacja dowodowa jest przyczyną błędnej weryfikacji zdjęciowej? (Czyt. Jeżeli poprawnie zweryfikuję zdjęciowo weryfikacja dowodowa się nie pojawi)
Konto jest dla mnie bardzo cenne więc czas jego odblokowania nie gra roli jednak bezsensem jest wykonywać tzw. "syzyfową pracę".

Ktoś orientuje się w temacie?

Pozdrawiam


RE: [Problem] Weryfikacja - komorxd - 30-01-2015 17:15

Miałem podobnie przeszedłem poprawnie weryfikację zdjęciową, a następnie wer tel, więc to nie zależne chyba czy dobrze czy źle zrobiłeś a poza tym jak przejdziesz weryfikację zdjęciową masz chyba napisane czy ci się udało czy nie.


RE: [Problem] Weryfikacja - Better_Faster - 30-01-2015 22:07

No właśnie w tym przypadku nie ma takiej info i to jest problem


RE: [Problem] Weryfikacja - szpilmen - 10-02-2015 11:30

Miałem tak parę razy, źle odpowiadasz na weryfikacje zdjęciową, wystarczy dać potem przycisk POWRÓT i spróbować jeszcze raz.


RE: [Problem] Weryfikacja - joefdgod - 10-02-2015 11:42

Przejdź weryfikacje zdjęciową i po problemie Smile jeżeli nie wiesz jak to pisz podeśle ci sposób Smile


RE: [Problem] Weryfikacja - Lusek - 10-02-2015 12:16

To nic nie da. Ja przeszedłem weryfikację zdjęciową to i tak musiałem pokazać jakiś dowód tożsamości. Spróbować możesz.. być może w twoim przypadku będzie inaczej.


RE: [Problem] Weryfikacja - Krakersik - 10-02-2015 15:46

Potwierdzam słowa szpilmena. Da się to przejść. Przed kilkoma minutami dostałem kolejną weryfikację obrazkową na konto. Po zaznaczeniu 6 opcji wyskoczyło "wyślij skan dowodu". Dałem powrót i wypełniłem wszystkie obrazki poprawnie (miałem zdjęcia z poprzedniej weryfikacji na kompie) i BUMP - udało się. Dziękujemy za zweryfikowanie konta. Jest już odblokowane, można się zalogować.

Do tej pory sam myślałem że tego nie da się przejść. A jednak. Jak macie takie konta to śmiało możecie weryfikować Lol