Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU (/Temat-Darmowa-promocja-twojej-strony-Nawet-kilkadziesiat-tysiecy-UU-107445)

Strony: 1 2 3


Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - Deakron69 - 30-01-2015 00:29

Witam.


Szukam ludzi,którzy prowadzą własne strony lub blogi i potrzebują wyświetleń swoich postów, nie bedą to puste wyświetlenia, liczba wyświetleń zależna jest od jakości materiału ktory chcecie promować, minimalnie otrzymacie zawsze ok. 500-1000 wyświetleń a maxymalnie kilkadziesiąt tysięcy. Liczba wyświetleń zależna jest rownież od ilości osob które sie do mnie zgłosza sie do mnie.


Jesli zalezy ci na promocji twoich materiałów to zgłoś sie do mnie na PW I opisz swoją stronę lub podaj do niej linka.

Maxymalnie przyjmę do tego projektu 20-30 osob wiec jesli sie wachasz to odezwij sie juz teraz bo potem moze nie byc miejsc (ta oferta nie pojawia sie tylko na tym forum)


RE: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - rekki - 30-01-2015 01:13

Akceptujesz strony typu sub SMS? Wink


RE: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - joefdgod - 30-01-2015 01:33

jak suby akceptujesz to się zgłaszam Smile


RE: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - Deakron69 - 30-01-2015 02:04

Zapomniałem dopisać, ze chodzi tylko o strony z "prawdziwą " treścią. Blogi z hackami nie wchodzą w grę. SubY tez odpadają


RE: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - nafri - 30-01-2015 07:46

ok. chcę spróbować


RE: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - oskarkowalski123 - 30-01-2015 10:50

Chyba trochę jestem spóźniony. A szkoda.


RE: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - Deakron69 - 30-01-2015 16:13

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW,są jeszcze miejsca.


RE: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - misterzelek - 09-02-2015 13:56

Nadal są miejsca ? Wink napisz pw bo juz pisałem i nie dostałem odpowiedźi Wink


RE: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - lolekxp - 09-02-2015 14:38

Dobry pomysł na szukanie niszy WH, ludzie podają swoje blogi z pomysłami, ale czy warto ci wierzyc userze z 23 postami ? sorry ale ludzie pozniej narzekacie bo robicie z kims interesy kto ma zerową karierę na forum i oferuję nagle kilkadziesiąt tysięcy unikalnych wyświetleń za darmo kiedy normalnie za taka jakosc sie placi? nawet zadnego proofa tu nie dal ze nie nabija smieciowego ruchu np. addmefastem Wink

Daj proof swoich dzialan, statystyki wypozycjonowanych stron (najlepiej pokaż jakiś wykres pokazujący wejścia np. z tygodnia ile było tydzien temu UV a ile po tygodniu za pomoca twojego "promowania"), nie jestem hejterem tutaj tylko zazwyczaj takie super oferty przez osoby z taka iloscia postow koncza sie fiaskiem. I nie wazne ze konto zalozone w 2012, tez sobie przypomnialem o swoim rok temu. Osoba aktywna na forum z wieksza iloscia postow jest bardziej wiarygodna bo traci wszystko, a zakladac sobie i korzystac z innego IP to zaden problem, sam moglbym miec tu multikonta i nikt by tego nie wykryl jakbym sie postaral. Pozdrawiam Smile


RE: Darmowa promocja twojej strony - Nawet kilkadziesiąt tysięcy UU - full2000 - 09-02-2015 15:43

(09-02-2015 14:38)lolekxp napisał(a):  Dobry pomysł na szukanie niszy WH, ludzie podają swoje blogi z pomysłami, ale czy warto ci wierzyc userze z 23 postami ? sorry ale ludzie pozniej narzekacie bo robicie z kims interesy kto ma zerową karierę na forum i oferuję nagle kilkadziesiąt tysięcy unikalnych wyświetleń za darmo kiedy normalnie za taka jakosc sie placi? nawet zadnego proofa tu nie dal ze nie nabija smieciowego ruchu np. addmefastem Wink

Daj proof swoich dzialan, statystyki wypozycjonowanych stron (najlepiej pokaż jakiś wykres pokazujący wejścia np. z tygodnia ile było tydzien temu UV a ile po tygodniu za pomoca twojego "promowania"), nie jestem hejterem tutaj tylko zazwyczaj takie super oferty przez osoby z taka iloscia postow koncza sie fiaskiem. I nie wazne ze konto zalozone w 2012, tez sobie przypomnialem o swoim rok temu. Osoba aktywna na forum z wieksza iloscia postow jest bardziej wiarygodna bo traci wszystko, a zakladac sobie i korzystac z innego IP to zaden problem, sam moglbym miec tu multikonta i nikt by tego nie wykryl jakbym sie postaral. Pozdrawiam Smile

Nie rozumiem po co te hejty. Gość chce udostępnić coś za darmo. Przecież nikt nie trzyma ci pistoletu nad głową i nie karze zgłaszać do niego.